Recenzja gry Nadzwyczajni Studio Projektowe

Każda z dziewczynek chciała być kiedyś projektantką. Każdy z chłopców chciał być superbohaterem. Prezentowany tu produkt łączy te pomysły i daje nam możliwość stworzenia ekwipunku dla tych walecznych herosów.

Otrzymujemy specjalne notesy, a raczej tablety do rysowania, które są bardzo interesującym rozwiązaniem. Niebrzydkie, pasujące do klimatu zabawy – typowy gadżet ze studia projektowego, ale także poręczne i nadające się do przenoszenia, chociażby w trakcje podróży. Mamy karty wskazówek – podpowiedzi, które pobudzają naszą wyobraźnię – przydają się szczególnie dorosłym, kiedy bawią się z dzieckiem. Wybieramy z zestawu kartę nadzwyczajnego. W opakowaniu znajdziemy 6 kart projektów – wynalazków. Inspiracje informują nas o potrzebach śmiałka: funkcjach jakie musi spełnić wybrane narzędzie, broń, lokum-kryjówka, strój-kostium czy cokolwiek nam się wymyśli, a może być pomocne w starciu lub podczas spoczynku. Jeśli brakuje nam inwencji, to jak wielcy myśliciele i filozofowie zadajemy pytania dumając nad odpowiedziami – materiał, kształt, kolor, zawód postaci superbohatera, zagrożenia, z którymi będzie walczył i przeszkody, które musi pokonać.

Nasze tablety mają specjalne wypustki, w których umieszczamy zdjęcia i wszystkie dobre rady, co ułatwia i przyspiesza proces twórczy.

Młody Giercownik nie potrafi jeszcze tak rysować, żeby coś unowocześniać, dopiero zaczyna zamalowywać fragmenty kolorowanek nie wychodząc poza linie – oczy, zęby itp. małe elementy. Natomiast przyjemnie nam się bawiło, kiedy dziecko po naszych podpowiedziach mówiło nam, co mamy szkicować i my według wskazań córki rysowaliśmy. Było to lepiej widoczne niż standardowe bazgroły, których artyzmu oczywiście nie chcemy umniejszać.

Szkoda, że jest tu notes i pisak, bo są przecież rysiki i ekrany zmywalne. Mielibyśmy wtedy większą żywotność produktu, który zachęca dzieci to bycia kreatywnym, do przelewania swoich pomysłów na papier i do dzielenia się nimi z resztą graczy.

Podoba nam się, ale trzeba jeszcze odrobinę dopracować lub jak nasi młodzi projektanci – unowocześnić narzędzie dla super-kreatorów. Bardzo dobrze, że pojawiają się kolejne rozszerzenia. Na chwilę obecną są budynki, w którym ulepszamy, modernizujemy, rozbudowujemy i w ogóle zmieniamy w nadzwyczajne rozmaite bazy naszych dziwolągów – przepraszamy, superbohaterów.

Produkt dla dzieci w każdym wieku, które lubią rysować. Początkowo bardziej jako urozmaicenie tradycyjnej kartki z bloku szkolnego, a dopiero w wieku przedszkolnym jako podstawowa zabawka – gra. Bardzo nas cieszy, że pojawiają się takie rozwijające umysł i fantazję produkty. Oceniamy bardzo wysoko i z całą pewnością wrócimy jeszcze do studia.

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

Baldar, Black Monk Games. Cartamundi, CUBE Factory of Ideas, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edipresse Książki, Epideixis, FOXGAMES, Granna, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, MDR Dystrybucja, OUTDOOR Media, Piatnik, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!