Recenzja gry karcianej Arkana Miłości

Gra karciana dla dorosłych, która porusza tematykę miłości cielesnej w związku, dlatego dzisiaj bez udziału Młodego Giercownika. Nie dla dzieci, ale pro-dziecięca, gdyż zachęcająca do prokreacji i zwiększania populacji młodych giercowników na świecie. Na filmie pokażemy grafiki na kartach – są kulturalne, na wysokim poziomie artystycznym, nie pornograficzne! Materiału z przebiegu gry nie będzie z wiadomych powodów…

Grę wstępną – a może łóżkową – czas zacząć, czemu nie z kartami? „Arkana Miłości” to jedna z najbardziej popularnych marek dla par – niekoniecznie w związku, ponieważ poziom intymności jest oznaczony i karty zbyt osobiste można wyciągnąć, aby bawić się w gronie bliskich znajomych. Pudełko z talią podstawową zawiera 63 karty do gry oraz instrukcję.

Wszystkie karty są większych rozmiarów niż standardowe klasyczne talie, zdjęcia wykonano w czerni i bieli, teksty są czytelne, a polecenia zrozumiałe. Na grzbietach kart mogą wystawać drobne niteczki po procesie produkcyjnym, po pierwszej partyjce się ich pozbędziecie. Strona estetyczna kart jest bez zarzutu i spełniają oczekiwania. Na kartach otrzymujecie zróżnicowane wyzwania oraz erotyczne akcje ilustrowane seksownymi fotografiami – aktami, których użyczyli młodzi, zdolni artyści, profesjonalni fotografowie.

Instrukcja do gry jest krótka i zrozumiała.

Rozgrywka polega na wykładaniu kart, które dosłownie rozbierają drugą osobę lub nas samych, stawiają przed nią wyzwanie, pozwalają oddać się pieszczotom (karty akcji) lub wpływać na przebieg gry – karty kontrakcji oraz akcji specjalnych.

Zgodnie z zasadami gra kończy się, gdy przynajmniej jedna osoba jest naga i zostaje wyłożona karta „Arkana Miłości” – „całkowicie oddajcie się sobie…”. Nieoficjalnie można skończyć grę, kiedy uczestnicy mają na to ochotę.

Jak w rozbieranym pokerze, żeby było sprawiedliwie, gracze powinni mieć na sobie po tyle samo ubrań – ok. 5-6 rzeczy. Gracze losują po 5 kart ze stosu i nie pokazują ich, następnie wykładają je na przemian utrzymując stałą ich ilość na ręce. Zagrać możemy do 3 kart, które można ze sobą łączyć, po wyłożeniu decydujemy, kto wykonuje polecenia z karty. Karty wykonane tworzą stos kart odrzuconych, kiedy zabraknie kart, można go przetasować i włączyć ponownie do gry.

Karty kontrakcji można zagrać w dowolnym momencie, ale tylko pojedynczą i nie identyczną.
Karty wyzwań można zagrać w kolejce innej osoby na inną kartę wyzwań lub akcji. Są ważne, kiedy wcześniejsze polecenia zostały wypełnione – zatem nie trzeba ich koniecznie wypełniać.

Karty oznaczone są „erotyczną siłą” – są takie, w które możemy grać ze znajomymi – przykładowo masaż nóg, pojenie dobrym trunkiem, patrzenie w oczy i przytulanie. Są takie, w które należy raczej grać tylko z bliską osobą, np. pocałunki, erotyczny taniec, ochładzanie kostką lodu czy lizanie. Trzecia kategoria „jeśli się odważycie”, są tu karty typu: dotykanie, ocieranie, łaskotanie i pieszczoty miejsc intymnych oraz masaż erotyczny.

„Arkana Miłości” to gra zmysłowa i ekscytująca. Jej zasady są banalnie proste, można je zresztą układać pod siebie, żeby było nam wygodnie. Pozycja jest dynamiczna i wzmagająca napięcie seksualne. Rozwija komunikację i relacje między partnerami, pogłębia więź emocjonalno-uczuciową. Pomaga przełamać nieśmiałość oraz wprowadzić urozmaicenia w sprawy łóżkowe.

Film: Arkana Miłości – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

Baldar, Black Monk Games. Cartamundi, CUBE Factory of Ideas, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edipresse Książki, Epideixis, FOXGAMES, Granna, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, MDR Dystrybucja, OUTDOOR Media, Piatnik, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!