Recenzja gry karcianej Arkana Miłości Edycja Premium

Niezbyt często opisujemy gry dla dorosłych – na rynku jest ich po prostu niewiele. Dzisiaj jedna z nich w opcji najbardziej okazałej, można powiedzieć prestiżowej.

„Arkana Miłości. Edycja Premium” to eleganckie opakowanie w czerni z subtelnie „pokazanym” aktem na pierwszym planie. Pudełko wewnątrz również jest w tej barwie, z samym tylko logo wydawcy na środku – ta prostota jest bardzo gustowna, bo jak erotyka to jedynie w wysmakowanej jej wersji.

Wewnątrz znajdziemy trzy talie kart – Podstawową, Kochankowie, Dominacja. Są także gadżety erotyczne: opaska na oczy, „Lady Finger”, skórzane kajdanki, pióro, mata do gry, świeczki, gumka.

Zaczniemy tym razem nie od kart, ale od zabawek, bo raczej dla nich kupuje się prezentowaną tu rozszerzoną wersję gry. „Paluch” wibruje na pojedynczą baterię AA, nie rzuca się w oczy – nie jest specjalnie perwersyjny, przypomina szyjkę od butelki. Kiedy widzimy go w opakowaniu, można się pomylić, np. że to zawinięte rajstopy. Czarna opaska na oczy z logo wydawcy wykonana jest z podwójnego skrawka materiału, nie prześwituje – można grać w ciuciubabkę. Mata do gry – na przekór – czerwona niczym krew, również z mocnego materiału. Kajdanki – ze skóry, trzy ćwieki na środku, z przesuwanymi obręczami do zaciskania – fajny pomysł, bo w komediach klasyczne są już scenki, ze zgubionym kluczykiem od kajdanek i co wtedy zrobić? Tutaj wystarczy przesunąć metalową szlufkę i tyle. Gumka – flavours, taste od Pasante. Dwie świeczki – takie, jakich używa się na imprezach do podgrzewania dzbanków z herbatą – tym razem o zapachu bodajże maliny i truskawki oraz – jakżeby inaczej, czerwone. Duże pióro, barwione w czerwieni, najprawdopodobniej kacze lub od gęsi.

Wykonanie kart jest znakomite! Wszystkie są dobrej jakości, ilustracje ukazane są w sposób artystyczny, wręcz typowo teatralny, aktorski – wymyślne pozy i ustawienia. Opisy są zwięzłe i zrozumiałe.

Zasad gry oraz kart z talii podstawowej nie będziemy ponownie opisywali, można je znaleźć u nas w kategorii gry dla dorosłych. Kochankowie to zestaw dla pary – pocałunki, masaże, inne typowe zbliżenia intymne.

Dominacja to karty bardziej agresywne, mniej grzeczne. Nakazy i rozkazy, karcenie i nagradzanie, polecenia do wykonania. Wcielanie się w role mistrza i służącej. Pokazywanie siły, dominacji czy przymusu – klapsy, wiązanie lub kneblowanie, wykorzystywanie gadżetów – nie tylko tych dołączonych do zestawu. Na zdjęciach widać osoby w maskach – nam przypominają tą noszoną przez Toma Hardy grającego Bane w Batmanie „Mroczny rycerz powstaje”.

Karty dla każdego, od delikatnych i raczej wrażliwych, najbardziej odpowiednich do gry wstępnej po mocne i władcze, dla bardziej doświadczonych i zaawansowanych kochanków. Dla każdego, coś miłego.

Komplet wyszukany, można powiedzieć, dystyngowany. Czuje się tu piękno sztuki., nie tylko seks – miłość fizyczną.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy Let’s Play.

Film: „Arkana Miłości. Edycja Premium” – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Baldar, Black Monk Games. Cartamundi, CUBE Factory of Ideas, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!