Recenzja zabawki kreatywnej Cupcake Surprise Pachnąca babeczka

Przyznam, że trudno mi było napisać poniższą recenzję, ponieważ jako chłopak, nie angażuję się emocjonalnie w zabawy lalkami. Natomiast uznałem, że musimy je pokazać, widząc jaki szał wśród przedszkolaków powodują Cupcake. Podążając za top trendami przedstawiamy wam kolorowe babeczki – ciasteczka zapachowe, które jednym ruchem dłoni, jakby trzymającej magiczną różdżkę w palcach, potrafią zmienić się w księżniczki.

Cupcake Surprise Pachnąca babeczka to zabawka, która każdego dnia od momentu zakupu towarzyszy Młodemu Giercownikowi w drodze do przedszkola. Córka może nie zabrać sukienki na zmianę i chodzić pół dnia poplamiona zupą, ale babeczka musi się zmieścić, ponieważ koleżanki też je mają! Kiedy pojawiły się w jednym z marketów na osiedlu po kilku dniach zostały wykupione, my zdążyliśmy zdobyć jeszcze tylko jedną, tym razem waniliową.

Do wyboru macie, tzn. jeśli będzie nowa dostawa…, sześć zapachów: waniliowy, czekoladowy, truskawkowy, winogronowy, cytrynowy, masła orzechowego. Pomimo, że kojarzą się one ze smakami, to naprawdę woń przywodzi na myśl te przysmaki! Zapach jest intensywny, ale przyjemny, nie przypomina sprayu do toalet, a raczej aromat do ciasta.

Każdy zestaw to: przezroczyste opakowanie, ponieważ laleczka sama w sobie jest ozdobą, mała księżniczka schowana w swojej sukience, szczoteczka do włosów. Laleczka nie ma nóżek, gorset sukienki jest gumowy i sztywny, to na nim utrzymuje się tułów. Oczywiście są i sukienki, każda z dziewczynek ma inną kreację. Nie można pominąć kapelusza – z jednej strony zamyka on babeczkę, z drugiej staje się widowiskowym nakryciem głowy. Pod każdym z kapeluszy zamontowana jest gumka, dzięki niej trzymają się one główki i nie spadają kiedy dziewczynki przenoszą swoje lalunie. Warto wyszukać jeszcze jakąś dłuższą gumkę, którą zabezpieczymy zamkniętą babeczkę, żeby wieczko nie odpadało jeśli dziecko chce nosić zabawkę w postaci ciastka.

Najważniejszy jest tu pomysł na przemianę laleczki, to jak za dawnych czasów dla chłopców transformersy – rewelacja, a może i rewolucja, tylko w świecie do niedawna skazanym na Barbie i im podobne szkieletorki. Dodatkową zaletą jest to, że dziewczynki mogą same tworzyć własne kompozycje zapachowe, łączyć nakrycia głowy z różnych zestawów i bawić się laleczkami o dwóch różnych aromatach.

Świetny patent na niezwykły prezent dla dziewczynki! Laleczki nie są drogie, więc sprzedają się na pniu, przynajmniej u nas. Bardzo pożądana rzecz dla przedszkolaków – ściśle, dla dziewczynek. Z minusów – młodsze dziewczynki proszą, co chwilę o pomoc w rozkładaniu oraz, potrzeba drugiej gumki do przyczepienia daszka kiedy transportujemy w formie babeczki – przynajmniej dzieci, bo dorosły już nie. Nie ma jednak co wyszukiwać na siłę, bo…

…dziewczynki są w nich zakochane i to najlepsza promocja dla tego produktu. Polecamy!

Film: „Cupcake Surprise Pachnąca babeczka” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Baldar, Black Monk Games. Cartamundi, CUBE Factory of Ideas, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!