Recenzja zabawki kreatywnej Naszyjniki i Łańcuszki Kraina Lodu

Miło nam powitać wśród naszych partnerów firmę Clementoni, która jest producentem wspaniałych pozycji dla maluszków, miękkich klocków, zabawek edukacyjnych, zestawów kreatywnych, produktów do naukowej zabawy oraz puzzli. Pokażemy wam część oferty, a recenzje zamieszczać będziemy w dziale „klocki i zabawki kreatywne”.

Zależało nam, żeby na pierwszy ogień poszedł jakiś duży zestaw kreatywny z doświadczeniami, a może jakiś robot, jak to zwykle w życiu bywa dziecko wybrało inaczej. W końcu to blog Młodego Giercownika, zatem córka ma pierwszeństwo i na dzisiaj produkt mniejszy, ale całkiem uroczy.

„Naszyjniki i łańcuszki Kraina Lodu” to zabawka kreatywna dla dziewczynek w wieku od 7 lat, ale naszym zdaniem 6 latki w zupełności sobie poradzą. Młody Giercownik dzielnie walczył, ale my pomagaliśmy córce na każdym etapie powstawania naszyjnika.

W opakowaniu znajdziemy: łańcuszek, przezroczyste kółeczka, wisiorki z Krainy Lodu do ozdabiania, dwie tubki brokatu, oryginalne naklejki – portrety Anny i Elsy, oraz profile dziewczyn ukazane, jako cienie.

Łańcuszek metalowy, z dużymi oczkami, który młodsze dzieci założą na szyję, a 7-latki raczej na lalki i misie albo jako bransoletki na rękę. Wisiorki to plastikowe płatki śniegu oraz medaliki, jak do zdjęć z wgłębieniami na naklejki, są też dwie fiolki sypkiego brokatu. Plastikowe komponenty zamontowane są na obręczach – stelaże, wystarczy odgiąć drucik i już wyciągnięte, łatwizna.

Brokat w kolorach niebieskim oraz różowym – odcieni ubrań bohaterek z animacji. Proszek zamknięty jest w dwóch plastikowych, przezroczystych tubkach koreczkami do wkładania. Nic się nie stłucze i przy uważnej pracy – nie zmarnuje.

Do zabawy potrzebny nam będzie jeszcze klej, najlepiej winylowy oraz pędzelek do nakładania. My użyliśmy zwykłego kleju do papieru, bo tylko taki był pod ręką i też się trzyma. Warto rozłożyć jakaś gazetę, ewentualnie bawić się korzystając z opakowania, my wybraliśmy ten sposób.

Nakładamy klej na zagłębienia i lekko stukamy palcem w tubkę wysypując proszek, młodsze dzieci zaraz przechylą i wysypią wszystko, ale bez obaw, gdyż z pudełka łatwo przesypać z powrotem. Elementy ozdobne doczepiane są za pomocą przezroczystych obręczy.

Jest to zabawka typu DIY, czyli dziewczynki samodzielnie tworzą swoją biżuterię. Zabawa jest bardzo kreatywna i pochłania dzieci całkowicie. Dała córce ogromną satysfakcję i sprawiła wiele przyjemności. Bohaterki z animacji ciągle są na topie i dzieci za nimi przepadają, a łańcuszek już następnego dnia gościł w przedszkolu pokazywany wszystkim rówieśnikom z grupy.

Na filmikach widzicie nie złożone jeszcze elementy po rozpakowaniu oraz przygotowanie pierwszego z medalików. Mama wraz z córką bardzo się zaangażowały w pracę. Końcowy efekt nie był piorunujący, ponieważ dziecko nie jest jeszcze wprawione, a część wisiorków córka bardzo chciała kleić samodzielnie, ale za to uciechy masa i cenne doświadczenie gwarantowane, a to w tym wszystkim przecież najważniejsze.

Miła zabawka, która sprawia, że dziecko jest szczęśliwe i docenia własną pracę. Polecamy!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy CLEMENTONI

Film: Naszyjniki i Łańcuszki – unboxing

Film: Naszyjniki i Łańcuszki – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Baldar, Black Monk Games. Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, OGRY Games, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!