Recenzja zabawki kreatywnej Kraina Lodu Tablica magnetyczna

Dzisiaj produkt jakich wiele, tak przynajmniej wydaje się nam rodzicom. Dzieci widzą jednak Annę i Elzę i tylko one się liczą!

„Kraina Lodu Magnetyczna tablica” to sprytny szkicownik, w którym dziecko rysuje, a po chwili suwakiem zmazuje obrazek. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat.

Warto zacząć od tego, żeby specjalnie nie obniżać wieku użytkownika. Młody Giercownik posiadał już kiedyś podobną tablicę, ale córka mając ok. dwóch lat z całych sił naciskała pisakiem w przestrzeń przeznaczoną na malunki i bardzo szybko ją zniszczyła. Dopiero odrobinę starsze dzieci stają się bardziej delikatne dla swoich zabawek.

Do korzystania z tablicy magnetycznej nie ma potrzeby namawiania. Każdy rodzic dziecka w wieku przedszkolnym wie, że zużywają one tony papieru, a ryzy kartek przeznaczonych dla drukarki maleją w oka mgnieniu, o blokach rysunkowych już nawet nie wspominając.

Tablica z różowymi elementami, które lubią dziewczynki i rączką do przenoszenia. Jest też naklejka z bohaterkami animacji, która pewnie przyciągnie uwagę miłośniczek bajki.

Pisak obudowany jest grubym plastikiem, dzięki czemu trudno go złamać czy wykrzywić. Metalowy wkład wystaje tylko odrobinę, ale jeśli dziecko się uprze, to również i ten niewielki fragment wbije w magnetyczną „kartkę”. „Ołówek” przyczepiony jest na sznurku, więc raczej nie ma szans się zgubić. Suwak widoczny na dole porusza się płynnie i bez oporów, a to różnie bywa w tych produktach.

Po lewej stronie zamontowano pieczątki z kształtami geometrycznymi – koło, kwadrat oraz trójkąt. Wszystkie z pewnością się przydadzą, jako przyszłe daszki, okna, czy fronty budowli – cokolwiek dziecko sobie wyobrazi. Rączka pieczątki, za którą chwyta maluch utrzymuje jednocześnie kształt bezpiecznie doczepiony do tablicy – całkiem to wygodne i mądrze pomyślane.

Tablica jest ładnie zapakowana i wygląda okazale, nadaje się na prezent. Przydaje się do malowania, ale również do pisania literek kiedy trenujemy alfabet i pierwsze wyrazy.

Zabawa rozwija u dziecka kreatywność, zręczność dłoni, a także pomaga zaoszczędzić na kartkach. Fajny produkt dla wszystkich dzieci kochających rysowanie i pisanie.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy CLEMENTONI

Film: Kraina Lodu Tablica magnetyczna – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!