Recenzja klocków Posterunek Policja Blocki

Kontynuujemy nasze spotkanie z policjantami. Bez obaw, mandat za przekroczenie prędkości nam nie straszny, bo to my ścigamy! Na klocuszki składa się posterunek ze szlabanem oraz quad i motocykl.

Komplet tworzą 193 elementy, jak często bywa w klockach Blockach, kilka zapasowych części nam zawsze pozostaje, kiedy nieuważnie nadepniemy – zaczynamy bardziej je doceniać. Klocki z serii „Policja” przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 lat.

Pierwsze wrażenie przy składaniu – gdzieś już to widzieliśmy… Posterunek jest podobny do budowli z „Mobilnej kontroli”, natomiast detale są różne, chociażby palma, latarnia, umiejscowienie schodów.

Domek z parterem i pierwszym piętrem. Na obu poziomach stanowiska komputerowe oraz oszklenia z uchylnymi drzwiami. Na dachu obracający się radar, antena i kamera na wysięgniku, która porusza się w pionie i skręca na boki. Przy drodze podnoszony szlaban ze światełkami. Na wyższy poziom prowadzą boczne schody. Całość przyjemnie uzupełnia latarnia, którą możemy zginać w pionie oraz palma.

W komplecie otrzymujemy dwa pojazdy. Quada oraz motocykl. Pierwsza jednostka na gumowych, szerokich kołach, a jednoślad na wysokich, ale wąskich i plastikowych.

Są trzy ludziki, dwaj policjanci w kaskach i jeden w rogatywce.

Instrukcja pokazuje, że światełka z latarni są prostokątne, u nas były one okrągłe, ale to bez znaczenia – ważne, że „świeci”. Uzupełnienie: prostokątny klocek oświetlenia w końcu się odnalazł, przy otwieraniu woreczka wypalił jak z katapulty i wylądował w podwiniętej nogawce jeansów, co odkryliśmy dopiero przed spaniem, dlatego to zdanie z kolejnego dnia – okrągłe klocki czekają zatem na kolejną zgubę.

Na klockach są nadruki, nie musimy niczego przyklejać samodzielnie, my tak wolimy, ponieważ z precyzją bywa u nas różnie.

Komplet jest dobrym rozwiązaniem kiedy idziemy w odwiedziny i chcemy ofiarować dziecku jakiś drobny upominek. Cena jest bardzo atrakcyjna, a jakość dobra. Jeśli jednak wybieracie się na huczną okazję, to wybierzcie „Mobilną kontrolę”, ponieważ ciężarówka robi większe wrażenie niż małe pojazdy.

Ładny zestaw, ale jak to zawsze bywa z klockami, im więcej elementów, tym bardziej okazale i większe możliwości rozwoju dla przyszłego konstruktora.

Proste i szybkie składanie, posterunek policji jest mały lecz uroczy – tyle słowem podsumowania.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM Poland

Film: Posterunek Policja Blocki – unboxing

Film: Posterunek Policja Blocki – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!