Recenzja gry logicznej Trucky 3

Przyznam szczerze, że nie sądziliśmy, że dzisiejszy produkt będzie tak bardzo fajny. Dziecku zabawa tak bardzo się spodobała, że od razu przy otwieraniu zaczęliśmy z marszu rozgrywkę. Początkowo planowaliśmy pokazać wam łamigłówkę z jednym samochodzikiem, a teraz jesteśmy bardzo zadowoleni, że otrzymaliśmy cały tabor wywrotek, bo tutaj więcej się dzieje! Zapraszamy do recenzji tej rewelacyjnej łamigłówki z serii Smart Games od KreatywneMaluchy.pl

Trucky 3” to gra logiczna dla dziecka w wieku od 3 lat, w której do rozwiązania dostajemy 48 zadań odnoszących się do ładunku w postaci klocków oraz ciężarówek, na które należy je zapakować do przewozu.

W opakowaniu znajdziemy: trzy wywrotki, 10 klocków, książeczkę wyzwań, instrukcje w kilku językach.

Pojazdy to połączenie kilku materiałów. Kabiny są drewniane i malowane na jasne, wyraźne kolory, paka jest przezroczysta i wykonana z plastiku. Każda z wywrotek może się poruszać ponieważ koła swobodnie się obracają.

Transportowane obiekty różnią się barwą, gabarytem, kształtem. Krawędzie nie są ostre, a wewnątrz każdej bryły znajduje się pusta przestrzeń, stąd lekka waga klocków.

Zadania podzielone zostały na cztery poziomy skomplikowania. Rozpoczynamy od pary klocków i pojedynczej ciężarówki, a kończymy na trzech wywrotkach i 7-8 klockach dopasowywanych do kształtów każdej z przestrzeni ładunkowych.

Przy większej ilości elementów oraz komplecie pojazdów możliwości dopasowania jest już całkiem dużo i łamigłówka zajmuje chwilę czasu nawet dorosłym. Zdarza się, że wybrana paka została uzupełniona, nic nie wystaje ponad limit, ale z ułożeniem materiałów na kolejnej platformie nadal jest problem – zawsze należy pamiętać o wykorzystaniu wszystkich klocków i pojazdów z danego zadania.

Zabawka jest znakomita. Dobra jakość, przyjemne dla oczu barwy, zabawa przypominająca ruch na budowie, transport i logistykę przepływu materiałów. Kiedy łamigłówka już nas zmęczy, zawsze możemy odpocząć od myślenia i po prostu pojeździć na drogach po dywanie.

Polecamy! Produkt bardzo nam się podoba, podobnie Młodemu Giercownikowi, jak się okazuje, nie tylko dla chłopców. Super!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ARTYZAN i KreatywneMaluchy.pl

Film: Trucky 3 – unboxing i przebieg gry

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!