Recenzja klocków Komenda Blocki Policja

Z klocków Blocków najbardziej podobają nam się zestawy z policji i straży pożarnej, praktycznie każdy z nich jest super, standardowo te największe najbardziej widowiskowe i najfajniejsze do zabawy. Na dzisiaj złożyliśmy komendę policji, która ze swoim aresztem i masą kamer przypomina odrobinę więzienie.

„Komenda” należy do serii „Policja” i składa się z 631 elementów. Znajdziemy tutaj wiele, bo aż 9 ludzików, 2 psy, 2 samochody, motocykl, ogromny budynek z dwoma możliwościami ostatecznego montażu.

Zacznijmy więc od finiszu, od niemalże gotowej bazy – docieramy prawie do końca instrukcji i naszym oczom ukazuje się nowy opis składania budynku, w którym będzie garaż, a nadbudówki ustawione w innym miejscach. Nie są to może jakieś spektakularne zmiany, ale w komplecie otrzymujemy projekt na jednak inny dom, zatem i tak jest znakomicie!

Budynek jest dwupiętrowy, złożony z 6 zamkniętych pomieszczeń oraz dwóch tarasów i daszka z obracaną anteną radaru. Osobno wymienić należy budkę wartownika, która obsługuje dwa podnoszone szlabany. Areszt dla podejrzanego posiada ruchomą kratę, tylną ściankę można bardzo prosto odczepić, zatem zabawa w ucieczkę z paki z wyważaniem prętów będzie naszym pierwszym pomysłem.

Duże wrażenie zrobiły na nas oszklenia. Okna z ramkami, podobnie w drzwiach, szyby pochylone pod różnym kątem – ładnie to wygląda i gustownie się prezentuje. Sporo tutaj ruchomych kamer zamontowanych na latarniach, dlatego czuje się atmosferę obserwacji, śledzenia, władzy. Całe mnóstwo klocków z ekranami komputerów, oznaczeń policji na pojazdach oraz budowli, a wszystkie w formie idealnie dopasowanych nadruków.

Samochód do przewożenia więźniów z podnoszoną tylną klapą spokojne zmieści ludzika, radiowóz o sportowym charakterze z długą klapą maski. Daszki łatwo się odczepiają i otrzymujemy szybki dostęp do kabin.

Motocykl wydaje się masywny, ponieważ karoseria odstaje od ramy, ludzik ustawiony jest w pozycji stojącej, ale pięknie to wygląda.

Super w tym komplecie są detale, jak chociażby akta sprawy przesłuchiwanego podejrzanego leżące na stole – nie spodziewaliśmy się aż takich drobiazgów, a to one kształtują ostateczne bardzo pozytywne wrażenie i ocenę całości.

Obok dużej remizy dla strażaków jest to najlepsza baza w klockach Blockach. Wszystko tutaj nam się podoba, z pewnością zostawimy ten byczy komplet dla naszego Młodego Gercownika – nada się i dla chłopca i dla dziewczynki.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl.

Film: Komenda Blocki Policja – unboxing

Film: Komenda Blocki Policja – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!