Recenzja gry Kalambury dla dzieci

Możesz zakupić kawałek markowej pizzy i czekać aż pójdzie ci w boczki lub za dychę plus dostawa, rozwijającą grę dla całej rodziny. Dla nas wybór jest oczywisty, wchodzimy na mlodygiercownik.pl i oglądamy, co to za produkt…

Kalambury dla dzieci” to kompaktowa gierka dla Młodego Giercownika w wieku już od 4 lat. W opakowaniu znajdziemy 54 karty, 216 haseł do odgadnięcia, w tym 54 obrazkowe dla najmłodszych, instrukcję.

Na każdej karcie widzimy 4 hasła w formie tekstowej i pierwsze podkreślone, malowane na karcie. Rysunki są proste, schematyczne, ale nie można nazwać ich prymitywnymi oraz odmówić im uroku.

Przedszkolaki bardzo lubią rysować i pokazywać, dlatego chętnie zasiadają do takich gier. Warto przy tym zaznaczyć, że obrazek maluszka będzie zupełnie inny od tego pokazanego na karcie, a więc dla nas dorosłych będzie to nie lada wyzwanie. Punkty otrzymuje osoba, która prezentowała lub rysowała oraz gracz, który poprawnie je odgadł. Czas przeznaczony na zademonstrowanie hasła to 1 minuta.

Świetnie, że powstają takie proste, małe gry. Nie każdego stać na drogie produkty i nie każdy je potrzebuje, ponieważ z wielu gier najzwyczajniej się wyrasta i nie warto w nie wiele inwestować. Ten produkt podoba nam się jednak nie tylko ze względu na cenę, ale przede wszystkim z uwagi na rysunki widoczne na kartach, dzięki którym dzieci niepotrafiące jeszcze czytać zaczną bawić się z nami w kalambury, a to wesoła i rozwijająca talenty gra.

Jeśli nie wiesz, czy dziecku spodoba się kalambury lub nie masz ochoty na większy wydatek, to idealnie sprawdzi się ta pozycja – zobaczycie, czy wam pasuje, na droższy i bardziej profesjonalny produkt zawsze można kiedyś wymienić, kiedy dziecko podrośnie i przestanie niszczyć. Gra jest ok.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy KANGUR

Film: Kalambury dla dzieci – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!