Recenzja gry Biblia Dzieci kontra Rodzice

Dzisiaj quiz, ale o zawężonej tematyce, gdyż odnoszący się tylko do jednej księgi, ale za to jakiej! Trudno dyskutować o wychowaniu w wierze, generalnie współcześnie dominuje trend, w którym Europa staje się laicka i zaczyna odcinać się od swoich chrześcijańskich korzeni. Naszym zdaniem to tragiczny w skutkach kierunek zmian, ograniczenie dla wartości, kultury i wyparcie się bogatej przecież historii.

Dla wszystkich rodziców, którzy pragną opowiedzieć dziecku co nieco o historii zapisanej w Biblii, a niekoniecznie mają czas na jej czytanie, zapraszamy do kolejnej odsłony cyklu „Dzieci kontra Rodzice”. Produkt bardzo ciekawy, a przed przystąpieniem do komunii czy bierzmowania będzie znakomitą metodą na powtórzenie wiadomości. Recenzja na mlodygiercownik.pl

Biblia Dzieci kontra Rodzice” to dwie talie dla młodszych i starszych; dzieci i wnuczęta w rywalizacji z rodzicami i dziadkami, a może także starszym rodzeństwem? Produkt dla odbiorców w wieku od 6 lat, w opakowaniu 54 karty zawierające 156 pytań, 2 karty pułapki oraz broszurowa instrukcja.

Na każdej karcie widzimy trzy pytania i jedną poprawną odpowiedź z trzech do wyboru – ta właściwa została oznaczona pogrubioną czcionką. Zakres prezentowanej wiedzy obejmuje Stary i Nowy Testament – pojęcia, nazwy własne, wydarzenia, symbole, dane liczbowe, itp.

Losujemy wybraną ilość kart biorących udział w zabawie i pytamy się na przemian. Pułapka to oddanie kolejki przeciwnikowi.

Ostatni tak interesujący produkt dla dzieci odnoszący się do Biblii, który posiadamy to „Biblia. Komiks” – warto szukać nowych sposobów, aby zainteresować potomstwo sprawami egzystencjalnymi, duchowymi, wykraczającymi ponad codzienne tylko bytowanie. Przyda się także katechetce oraz księdzu, który pragnie uatrakcyjnić zajęcia lekcyjne, jako wsparcie w nauczaniu i pomoc dydaktyczna. Polecamy!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy KANGUR

Film: Biblia Dzieci kontra Rodzice – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!