Recenzja Dziadek i Babcia Dzieci kontra Rodzice

Już za niedługo Dzień Babci, a zaraz po nimDziadka, szczególny czas kiedy zwracamy uwagę na naszych ukochanych seniorów. Dzisiaj prezentowany produkt, pomoże wam nawiązać głębszą relację między pokoleniami, nie tylko tego wyjątkowego dnia.

Pozycja z serii „Dzieci kontra Rodzice”. „Dziadek i Babcia” to 150 pytań, 50 kart oraz instrukcja. Gra przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat i wskazana dla seniorów. Z pewnością pozytywnie oddziałuje na nawiązanie komunikacji oraz rozwinięcie dialogu. Zapraszamy na mlodygiercownik.pl

Skoro o ludziach starszych mowa, to musiało pojawić się nawiązywanie do biografii – wspomnienia z lat minionych, z okresu wojen, a potem komunizmu. Próbujemy zrozumieć tamte trudne czasy i rozmaite sytuacje, w których znaleźli się dziadkowie. Osobne, wielce interesujące opowieści to te bardziej luźne, o dawnych idoli, pasje z lat młodości seniorów, wyzwania nowych czasów stawiane przed dziadkami – stopniowe oswajanie się z technologiami i otwarciem granic – pierwsze podróże. Będą również codzienne, prywatne, domowe sprawy.

Seniorom karty te pomogą zrozumieć młode pokolenie, być może staną się bardziej tolerancyjni dla zachowań nastolatków goniących za modami, postępem i akceptacją rówieśników. Na pewno pojawią się emocje! Z bardziej praktycznej strony, teraz dziadkowie przynajmniej zapyta o prezent dla wnucząt, żeby pominąć kolejną parę skarpetek.

Quiz, ale bardzo osobisty. Czasem trudno się przekonać do różnicy wieku pomiędzy nami, ale doświadczenie z zabawy z dziadkami z pewnością będzie bogate, gdyż wiedza i empiria zgromadzone na przestrzeni lat i chęć dzielenia się skrawkami życia tworzą między nami silną wieź.

Wyśmienite pytania dla obu stron. Silnie nawiązujące do detali karty, będą historie rodzinne z życia wzięte – po takiej sesji rozmów śmiało możecie wesprzeć seniorów w pisaniu pamiętnika, a warto, ponieważ czas ucieka.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy KANGUR

Film: Dziadek i Babcia Dzieci kontra Rodzice – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!