Recenzja gry Ciało człowieka Dzieci kontra Rodzice

Dzieci kontra Rodzice” to gry quizowe oparte o karty – dwie talie z pytaniami dla dorosłych i dla dzieci. W tej serii bardzo podoba nam się podział na wyszukane kategorie, to one sprawiają, że tematykę można tak dopasować, że monotonne odpytywanie zamienia się w pasję i głód wiedzy.

Dzisiaj „Ciało człowieka”, a zatem biologia, której nienawidziłem ze względu na naukę pamięciową i nauczyciela, który nie potrafił przekonać uczniów do swojego przedmiotu. Na całe szczęście obecnie dostępne są gry, które mogą wspierać pedagogów i rodziców w domu, aby zainteresowali dziecko zdrowiem i pokazali, jak funkcjonuje nasz organizm, a potem to już prosta droga na studia medyczne i do otwarcia własnej praktyki. Zapraszamy do recenzji na mlodygiercownik.pl

Pozycja dla dzieci w wieku od 7 lat. Zestaw 54 kart, baza 156 pytań, 2 karty pułapki i zawsze jedna poprawna odpowiedź, kilka razy pytania typu prawda lub fałsz.

Jest to jedna z takich gier, w której to my będziemy obawiali się tego, o co zapytają dzieci. Po przeglądnięciu kart ze stosu, którego używają maluchy przyznać muszę, że wiem niewiele, może to braki w edukacji, a może dobre zdrowie, które pozwala mi omijać lekarzy szerokim łukiem, w każdym razie czułem, że uczę się prezentując wam te karty. Talia z informacjami dla najmłodszych jest prosta, to taka wiedza elementarna, którą każdy rodzic raczej znać powinien, natomiast dziecko niejednokrotnie nas zaskoczy. Ciężko laikowi odpowiedzieć, nie strzelając – ile kubków smakowych ma człowiek czy z ilu kości składa się kręgosłup? Wszystkie pytania odnoszą się do ludzi, zatem to praktyczna wiedza.

U nas pozycja prawdopodobnie w domu zostanie, gdyż służba zdrowia ciągle gwarantuje pracę, studia długie lecz zawód pewny – warto zachęcać dziecko od najmłodszych lat życia już w trakcie wspólnej zabawy.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy KANGUR

Film: Ciało człowieka Dzieci kontra Rodzice – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!