Recenzja klocków Maszyny rolnicze Laboratorium mechaniki

Zestaw zielony, ale nie tylko dla amatorów. Maszyny rolnicze, zarówno dla tych żyjących blisko pola, jak i dla mieszczuchów – polecamy każdemu bez wyjątku! Ponad 200 wymiennych elementów, 10 modeli z różnymi narzędziami na pace albo z kompletnie nowym projektem. W głowie – setki pomysłów na wykorzystanie tej pięknej zabawki i na własne kreacje; przyznajemy, że mocno rozwija wyobraźnię nie tylko u dziecka. Zapraszamy do recenzji najnowszego kompletu z klockami Technologic na mlodygiercownik.pl

Maszyny rolnicze” to zestaw dla dzieci w wieku od 8 lat. Pojazdy, których plany konstrukcyjne pokazano w instrukcji to: ciągnik z silnikiem średnioprężnym, ciągnik, przetrząsacz do siana, zraszacz, maszyna do zbioru winogron, maszyna do zbierania pomidorów, ładowarka czołowa, wiertnica glebowa, kultywator, żniwiarka. Przyznajemy bez bicia piany: nawet nie mieliśmy pojęcia, że tyle ich występuje na wsi!

Zademonstrowano tutaj działanie rozmaitych systemów, przykładowo elementów układów napędowych, przegubu Cardana, przekładni ślimakowej, układu kierowniczego, dźwigni i przekładni zębatych, mechanizmu różnicowego. Normalnie naukowa zabawa!

Nowości techniczne i ciekawostki to opisy zasad młócenia, pracy otrząsarki, typów głowic zbierających żniwiarki, historii silnika średnioprężnego, metody zautomatyzowania winobrania, wyboru odpowiednich pomidorów przez fotokomórki. A dziecko i tak najbardziej pasjonuje się wielkimi gumowymi kołami i skręcaną przednią osią traktora.

Świetne połączenie klasycznego klockowego składania elementów z informacjami technicznymi zawartymi w instrukcji. Kilka pojazdów bazuje na ciągniku, ale dzięki temu szybko się je składa i wystarczają nam dwie książki montażu.

Młody Giercownik dzielnie pomagał tacie w budowie – widać było, że córka ma frajdę z uczestnictwa we wspólnej zabawie i od razu pojawiła się chęć niesienia pomocy, we dwójkę składanie szło jak burza i było super. W modelu z frontu opakowania skręcają się mniejsze koła na przodzie, porusza w pionie wysięgnik narzędzia rolniczego, a tylne koła wprowadzają w obroty wirnik z ostrzami do manipulacji sianem.

Gorąco polecamy! Świetny zestaw, zresztą jak każdy z tej kolekcji. Czekamy na nowe komplety, na chwilę obecną jest osiem i naprawdę warto je zebrać ze względu na wysoką jakość, dobrą zabawę i atrakcyjną cenę.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy CLEMENTONI

Film: Maszyny rolnicze Laboratorium mechaniki – unboxing

Film: Maszyny rolnicze Laboratorium mechaniki – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!