Recenzja klocków Wóz strażacki – drabina Straż Pożarna Blocki

Klocki Blocki to produkt, w który warto zainwestować, w szczególności w serię o straży pożarnej, gdyż zamiast naklejek otrzymujemy nadruki, budowle są okazałe, pojazdów jest sporo, a zawód fascynuje chłopców i dziewczyny. Dzisiaj wóz strażacki, taki z podnoszoną drabiną i uwaga – także ruchomą kabiną kierowcy, co nam kojarzy się przede wszystkim z ciągnikami TIR-ów, ale i tu wygląda rewelacyjnie. Obejrzyjcie i przeczytajcie tylko na mlodygiercownik.pl

Wóz strażacki – drabina” – wyróżniono, gdyż są jeszcze inne, mniejsze – składa się z 287 elementów i przeznaczony jest dla dzieci w weku od 6 lat pomimo, że ja buduję z córką rok młodszą, ale ona najbardziej pasjonuje się strażakami – ludziki są w ciągłej zabawie.

W komplecie jest dwóch panów, brakuje niewiasty i siekierki, poza tym jest ok. Trzy schowki, wąż strażacki z sikawką na kołowrotku, otwierane drzwi z obu stron pojazdu i podnoszona kabina z dostępem do silnika, gumowe opony, wyciągane na boki i opuszczane cztery wsporniki, obracająca się i wysuwana do góry drabina. Dużo się dzieje, co cieszy.

Są i pewne niedopracowania, przykładowo kabina lekko odstaje od podwozia – tylko milimetr, ale jednak, wysięgnik z kolei haczy o podstawę przy pierwszym obrocie – przydałby się pojedynczy klocek podnoszący całość do góry. Są to jednak uchybienia drobne, o których przy zabawie raczej zapominamy, gdyż pojazd robi bardzo pozytywne wrażenie.

Świetnie, że nadruki są malowane fabrycznie, wszystkie elementy łatwo się dopasowuje, a instrukcja jest logiczna i precyzyjnie wyjaśnia etapy budowy. Coraz lepiej wygląda również odwzorowanie barw na papierze.

Autko zostaje w domu i uzupełni stan remizy. Zabawka bardzo nam się podoba, krwisto czerwone barwy wpadają w oko, a wyobraźnia podpowiada nam kolejne akcje, na które wyruszą dzielni strażacy. Za mundurem panny sznurem, a tato chętnie pomaga w montażu. Dobry komplet klocków!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Wóz strażacki – drabina Straż Pożarna Blocki – unboxing

Film: Wóz strażacki – drabina Straż Pożarna Blocki – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!