Recenzja klocków Czołg II Blocki Wojsko

To nie pierwszy czołg, który zbudowaliśmy z klocków Blocków, stąd jego oznaczenie w nazwie numerem II, ten pierwszy powinien być właśnie taki – dobrze wyglądać i trzymać się cało, jak przystało na pojazd pancerniaka. Zapraszamy do recenzji na mlodygiercownik.pl

Czołg II” to komplet zawierający 548 elementów, wchodzi w skład serii „Wojsko”, kolorystycznie jest tożsamy z resztą zestawów w pustynnej szacie. Spora część klocków to fragmenty gąsienic, zatem nie spodziewajcie się ogromnego pojazdu, ten jest po prostu – wystarczający, lub lepiej – solidny…

Nieco odmienne montowanie gąsienic od tego, którego uświadczyliśmy uprzednio, ponieważ mamy duże zębate koła na brzegach i pięć mniejszych pomiędzy nimi z obu stron, wszystko trzyma się i pracuje płynnie, oczywiście nie na śliskiej powierzchni, ale kiedy dociskamy pojazd do dywanu, to zębatki poruszają się bez oporów. Gąsienica się nie zsuwa, co bardzo istotne. Mamy oczywiście problemy z zakręcaniem, ale to normalne w tego rodzaju, szerokich pojazdach.

Wieżyczka obracana wokół własnej osi, działa podnoszone w pionie, na szczycie kręcimy elementem – najprawdopodobniej radarem. Dwa schowki boczne, osobny na tyle. Po zdjęciu wieżyczki odsłaniamy kabinę, która jak na pojedynczego ludzika jest całkiem przestronna. Podoba nam się duży silnik za plecami kierowcy. Na dole pojazdu bak, powyżej kiwają się opancerzone błotniki. Żołnierza możemy zobaczyć z profilu przez uchylne włazy okienne. Pojazd ozdabiamy samodzielnie siedmioma naklejkami – krzyże oraz numery identyfikacyjne, osobiście preferujemy nadruki fabryczne.

Czołg jest mocno zbity, przypomina trochę zwierzaka zwiniętego w kulkę, bo jest w miarę wysoki, a krótki. Kaliber działa również nie przytłacza, długość raczej umiarkowana, nie wystająca poza podwozie.

Bardzo miły dla oka czołg, przyjemny w montażu i satysfakcjonujący podczas zabawy, dobre uzupełnienie dla helikoptera i myśliwca. Ze spokojnym sumieniem można polecić.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Czołg II Blocki Wojsko – unboxing

Film: Czołg II Blocki Wojsko – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!