Recenzja klocków Zabawa na basenie Blocki Lalilandia

Klocków dla dziewczynek zawsze nam brakuje, ponieważ najwięcej serii jest raczej pod chłopców – wszystko oczywiście umownie, pod stereotypy, gdyż teraz już kobiety i mężczyźni razem współpracują i dzielą zawody w życiu prywatnym i zawodowym.

Seria „Lalilandia” charakteryzuje się jasnymi barwami – biel, żółty, różowy. Wiele tutaj drobnych, osobno stojących konstrukcji – leżaczek, stoliczek z palemką, stoisko z napojami. W dzisiaj opisywanym komplecie „Zabawa na basenie” bazę stanowi tytułowe kąpielisko oraz altanka ze zjeżdżalnią i trampoliną. Planowałem pokazać coś zupełnie innego, ale kiedy żona i córka zobaczyły zestawy, nie było już odwrotu, w końcu to dziewczyny rządzą! Zapraszamy do recenzji na mlodygiercownik.pl

W pudełku znajdziemy 302 elementy, blankiet z naklejkami z kilku zestawów klocków z tej serii, instrukcję. Komponenty zapakowane w woreczki różnicując je rozmiarami. Składanie jest bardzo szybkie, zaczynamy od wody, potem murek dookoła i domeczek na słupach, osobno drabinka i potem dodatki. Młody Giercownik jest zachwycony, osobiście widzę pewne niedoskonałości, ale skoro dziecko jest zadowolone to i ja.

Zjeżdżalnia jest nachylona za stromo względem „wody”, a kiedy zmieniamy kąt – ludzik puszczony luźno może wypaść poza basen. Pień palmy w innych zestawach wydawcy był wyginany i bardziej elastyczny, a jednocześnie stabilniejszy i łatwiejszy w przenoszeniu. Klocki spływającej wody raczej będzie wciskał tato, ponieważ montuje się je siłowo. Cała reszta ok.

Z ruchomych części wymienić należy trampolinę, zjeżdżalnię, głośniki – wszystkie one są odchylane. Oparcie leżaka również można opuszczać i podnosić.

Do zestawu dołączono cztery ludziki. Wszystkie w upodobnionej stylistyce – zestawione jasne kolory podstawowej palety barw.

Komplet zamówiony do recenzji specjalnie na prośbę moich dziewczyn, osobiście uważam, że wszystkie „niby chłopięce” są ciekawiej wykonane, natomiast płeć przeciwna pewnie będzie odmiennego zdania. Na pewno działa na emocje i rozwija wyobraźnię. Miłej zabawy!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Zabawa na basenie Blocki Lalilandia – unboxing

Film: Zabawa na basenie Blocki Lalilandia – przebieg gry

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!