Recenzja zabawki kreatywnej Amazing Kaleidoscopic

Na pomysł zakupu kalejdoskopu wpadliśmy nagle, pod wpływem impulsu, kiedy obejrzeliśmy film u jednego z blogerów. Pomyśleliśmy, że my, zabawkę znamy w dawnym wydaniu, a córka może nigdy się nie dowiedzieć, czym bawili się rodzice w jej wieku. Pojawiła się również ciekawość, czym różnią się te nowe urządzenia, jak technika poszła na przód przez te wszystkie lata, czy rzeczywiście efekty wizualne są dużo ciekawsze niż w starych modelach. Zapraszamy do recenzji na mlodygiercownik.pl

Amazing Kaleidoscopic” z wyglądu różni się on zabawek, które my pamiętamy. Za naszej młodości była to tuba, w środku znajdowały się plastikowe szkiełka, które zmieniały ułożenie kiedy kręciliśmy konstrukcją. Za każdym razem sekwencja wzorów była jednak identyczna, było także słychać charakterystyczny dźwięk poruszających się wewnątrz kolorowych szkiełek. Należało kierować zabawkę w kierunku światła, żeby wszystko było dobrze widoczne. Tutaj również otrzymujemy tubę, ale po przeciwnej stronie wizjera, na jej końcu umieszczono probówkę z płynem oraz kolorowymi drobinkami o różnych kształtach. Obracając obudową, zawartość szklanego cylindra wolno opada w płynie, a my widzimy pojawiające się wzory. Bawić możemy się nawet nocą, wystarczy zapalić diodę LED, wtedy losowe układy nabierają jasnych barw. Fiolką można obracać wokół jej osi, wówczas widok także się zmienia.

Obrazy są zdumiewające. Gwiazdki, księżyce, serduszka, drobinki jakiegoś fioletowego piasku i odbicia nakładające się na siebie. Prawdziwa magia! Czarujący i ujmujący spektakl przed oczami.

Jeśli kalejdoskop wydaje się wam niedzisiejszą zabawką, przebrzmiałą- przestarzałą konstrukcją, znaczy to tylko tyle, że nie mieliście okazji bawić się nowoczesnym modelem. Gorąco polecamy zakupić dziecku zanim zacznie się etap siedzenia przed ekranem komputera lub telewizora. Cudowne, zjawiskowe!

Film: Amazing Kaleidoscopic – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!