Recenzja klocków Latarnia morska Blocki Lalilandia

Wreszcie porządny zestaw dla dziewczynek, na chwilę obecną najlepszy z tych przez nas opisywanych z serii „Lalilandia”. Duże wrażenie na Młodym Giercowniku zrobiło oświetlenie i kajaczek, tacie pomagającemu córce w składaniu podobała się stabilność konstrukcji oraz jednolita bryła budowli o stosunkowo dużych rozmiarach klocków. Zapraszamy do recenzji na mlodygiercownik.pl

Komplet „Latarnia morska” zawiera 303 elementy, większość z nich to kolejne warstwy ścian latarni morskiej. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 lat – zgodna odnośnie budowania, zabawa poniżej tej granicy.

Na budowie gwar, montaż przebiega dynamicznie do chwili kiedy ojciec orientuje się, że zapomniał jednego różowego poziomu przy murze, szybko nadrabiamy zaległości i kończymy projekt. Klocki kolorystycznie przypominają trawę, piasek i drewno z pomostu, obowiązkowo pojawia się ukochany przez panny różowy, ale nie dominuje i to jest bardzo fajne.

Latarnia poza parterem ma jeszcze dwa piętra, na ostatnim znajdziemy wyposażenie techniczne, w małej szopce obok wieży – radiostacja.

Z ruchomych klocków otrzymujemy tutaj obracany reflektor na szczycie latarni, uchylane przezroczyste drzwi, dwa otwierane schowki, podnoszony daszek, który lubi czasem odpaść, ale prosto go zaczepić ponownie.

Najważniejszą rzeczą jest oświetlenie – klocek z przełącznikiem i diodą LED świeci na błękitno. Umiejscowiony jest za przezroczystymi klockami, które rozpraszają blask, bateria w komplecie.

Warto zwrócić uwagę, że pień palmy nie jest jeszcze zginany, jak w niektórych zestawach wydawcy, ale ograniczono drobne klocuszki. Naklejek i nadruków brak, ale nam to nie przeszkadza kiedy bawimy się lampką.

Bardzo sympatyczny zestaw, którym można bawić się na morzu, a kiedy macie ochotę, księżniczkę można zamknąć na wieży i niech czeka na swojego księcia nadając sygnały. Pomysłów jest wiele, dziecko zadowolone. Dobra zabawa!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Latarnia morska Blocki Lalilandia – unboxing

Film: Latarnia morska Blocki Lalilandiapo złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!