Recenzja klocków Przyjaciółki w kawiarence Blocki Lalilandia

Nasze dziewczyny z „Lalilandii” dbają o kondycję, ponieważ chodzą na basem, pracują przy obsłudze latarni morskiej – ta teren zabawy oświetla nawet nocą, mieszkają w domku na plaży, a teraz zbudowaliśmy im cukiernię i lodziarnię! Zapraszamy do obejrzenia zestawu „Przyjaciółki w kawiarence” na mlodygiercownik.pl

Komplet składa się z 317 klocków, w tym wielu drobnych elementów. Budujemy kawiarenkę, z naklejek dowiadujemy się, że sprzedają lody oraz ciastka, są też napoje, gdyż widzimy kręcący się pojemnik z kranikiem.

Najważniejszą częścią kawiarenki jest jej frontowa ściana – masywna, dość wysoka, z parą uchylnych, przeszklonych drzwi, łukami ozdobnych arkad, szyldami reklamowymi – naklejki, otwieranym oknem oraz ruchomą, mocno oszkloną ladą przez którą wydawać można produkty. Dużo tutaj roślinności – ekologia jest trendy, widzimy stolik dla klientek z dwoma obrotowymi fotelikami, stanowisko napojów ze schowkami na produkty, barek przy wejściu również uzupełniony o kolejne dwie szafki, w rogu kręcące się tace na desery.

Do kawiarenki podjechać można quadem – gumowe opony oraz drążek kierownicy, który zbliżamy do łapek ludzików. Miasteczko wzbogaciło się o trzy nowe mieszkanki.

Całość składa się sprawnie. Część wyposażenia z wnętrza córka montuje samodzielnie, tato buduje ściany.

Trzeba uważać przy wkładaniu przezroczystych drzwi, żeby nie połamać zaczepów – wszystko powinno wejść delikatnie, a nietrudno pomylić stronę klocka. Najsłabszym elementem jest blat – bawiąc się przy stoliku okrągły klocuszek łatwo odpada od nogi, tyle dobrze, że równie prosto montuje się go z powrotem na miejscu.

W instrukcji, która jest dobrze narysowana nie pokazano, gdzie naklejać oznaczenia, nalepki widać jednak na kolorowych obrazkach pudełka. Umieszczamy je na daszkach, przy wejściu – filary boczne, na zginanym klocuszku od strony obracanej tacy na desery.

Przyjaciółki w kawiarence” to niezły zestaw. Naszym zdaniem dla przykładu, ciekawszy od tego z basenem. Ciągle jednak najlepiej wykonanym kompletem, który mieliśmy okazję zaprezentować z „Lalilandii” jest „Latarnia morska”, chociażby ze względu na oświetlenie. Warto zaznaczyć, że całe miasteczko architektonicznie jest do siebie zbliżone, barwy również podobne, a więc wszystko do siebie pasuje więc kraina dziewczynek rośnie w siłę!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Przyjaciółki w kawiarence Blocki Lalilandia – unboxing

Film: Przyjaciółki w kawiarence Blocki Lalilandiapo złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!