Recenzja klocków Morska wycieczka Blocki Lalilandia

W Lalilandii wreszcie zacumował jacht z prawdziwego zdarzenia! Tata bardzo się cieszy, że dominuje w nim biel i fiolet, który jest genialną alternatywą dla różowego. Miło również, że od jakiegoś czasu wydawca ujednolicił nazewnictwo produktów wprowadzając je do opisu na pudełkach, dzięki czemu prościej wyszukać w sieci wybrane komplety. Zapraszamy do recenzji największego obecnie pojazdu w serii dla dziewczynek, oczywiście na mlodygiercownik.pl

Morska wycieczka” to zestaw klocków Blocków składający się z 318 elementów. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 lat, ale Młody Giercownik zaczynał 2 lata wcześniej. Córka początkowo zwracała uwagę głównie na ludziki, a obecnie asystuje w montażu – wyszukuje konkretne klocki, samodzielnie już łączy wybrane części – najczęściej mieszkanki i stoliczki.

Budujemy jednostkę motorową, której nie napędza wiatr dmuchający w żagle lecz silniki. Konstrukcję tworzą dwa pokłady: ten niższy, oszklony po bokach i od przodu oraz z otwartym tyłem i uchylną klapą nad siedziskiem kapitana, ten wyżej to ogrodzony barierkami dach. Wnętrze z łóżkiem, dwoma otwieranymi szafami, fotelem z uchylnym oparciem, wolnym pokładem na wzór tarasu słonecznego. Na dachu zamontowano stoliczek, obrotowe krzesełko, zakrywaną lukę przez którą można wrzucić ludzika – kierowcę.

Poza jachtem otrzymujemy skuter wodny, który średnio nam przypomina rzeczywisty pojazd tego rodzaju. Jest też palma z fragmentem terenu, żeby uratować napotkanego rozbitka.

Montaż zaczynamy od kadłuba, a dopiero później przechodzimy do pokładu i wystroju kajuty. Odrobinę szkoda, że całej górnej części nie można podnosić, ponieważ ciężko dostać się do kierownicy, reszta jest bardzo ok.

Zestaw jest zbity w jedną zwartą bryłę i to jego zaleta, ponieważ większość kompletów z Lalilandii zajmuje dość sporo miejsca i łatwo pogubić drobne klocuszki, zatem to ciekawa odmiana i nowy kształt docelowy obiektu. Gotowy projekt ozdabiamy trzema dużymi naklejkami – osobiście preferujemy nadruki, gdyż te przy demontażu nie ulegają zniszczeniu.

W komplecie trzy ludziki do imprezowania na statku i skakania na falach.

Najlepszym zestawem z tej serii naszym zdaniem nadal pozostaje „Latarnia morska”, ale jacht idealnie przecież do niej pasuje, polecamy zakupić je razem.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Morska wycieczka Blocki Lalilandia – unboxing

Film: Morska wycieczka Blocki Lalilandiapo złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!