Recenzja klocków Ciężarówka Blocki Na budowie

Drugi komplet z serii „Na budowie”. Nasze oczekiwania duże, gdyż „Dźwig” był naprawdę wyjątkowy – naszym zdaniem to jeden z najlepszych zestawów generalnie w klockach tej marki. Sprawdźmy, jak na tym tle wypada „Ciężarówka”. Zapraszamy na mlodygiercownik.pl

W sumie 191 elementów to nie za wiele, ale ogromne koła podnoszą wysoko pojazd, który staje się przez to bardziej masywny i widowiskowy. Ciągnik z mocno wysuniętą do przodu maską kojarzy się z amerykańskimi wozami.

Podwozie jest ruchome, ale trzyma się solidnie i ciężarówka potrafi wjechać nawet na nierówności. Trochę dziwnie wygląda ciągnik na pojedynczej osi, ale połączony z naczepą zdaje egzamin i jest ok. Świetnym rozwiązaniem są tylne koła, które zamontowano na ruchomych mocowaniach, dzięki temu już wjeżdżając przodem na podwyższenie tył nam się przechyla. Wywrotka jest największą zaletą tej ciężarówki – możemy ją przechylić, ale również podnieść! Podwójne zginanie powoduje, że każdy budulec swobodnie spada i nie ma problemów z jego wyładowaniem, a wysoko podniesiony kiper jest doprawdy okazały.

Podwozie zginane za ciągnikiem sprawia, że łatwo wykręcać, lusterka cofania są odchylane na boki, daszek łatwo odczepić i usadowić kierowcę. Budowlaniec wygląda bardzo męsko ze względu na szałowe okularki, w swojej pracy wspierać może się łopatą i kontaktować z innymi przez krótkofalówkę. Komplet zamyka barierka ochronna. Nadruki wyglądają elegancko i pięknie dekorują pojazd.

Autko budowało się bardzo szybko. Instrukcja jest precyzyjna i logicznie narysowana. Najwięcej klocków schodzi na część załadunkową. Jeden z drobnych klocuszków, który my ustawiliśmy na zderzaku jest wewnątrz nierówno wyprofilowany i delikatnie odstaje w porównaniu do reszty, jednak na pierwszy rzut oka tego nie dostrzegamy. Element naprawiamy jednym ruchem nożyka wewnątrz, chwila i gotowe.

Szkoda, że ta ciężarówka nie jest jeszcze większa, byłaby szałowa, a tak jest tylko dobra. Fajnie zakupić jeśli posiadacie już pozostałe zestawy z tej serii. Zostaje w domu i tata zachęca córkę do zabawy w budowę!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Ciężarówka Blocki Na budowie – unboxing

Film: Ciężarówka Blocki Na budowie – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!