Recenzja klocków Roboty drogowe Blocki Na budowie

Ten niewielki komplet udowadnia, że nie rozmiar pudła czy ilość klocków się liczy, a ważne są pomysłowe projekty, które spodobają się dziecku i rodzicowi, bo przecież bawimy się razem, przynajmniej w tym przypadku ja chętnie się dołączam. Zapraszamy do recenzji zestawu „Roboty drogowe” z serii „Na budowie”, najwygodniej na mlodygiercownik.pl

Zestaw składa się z 196 elementów, są to niewielkie gabarytowo klocki, ale interesująco dobrane pod względem barwy oraz z prezentujące fantastyczne pojazdy, w których mamy wiele ruchomych połączeń i nowe idee na fajną zabawę. Budować będziemy koparkę oraz młot pneumatyczny na platformie jezdnej.

Koparka obraca się wokół własnej osi, osadzona jest na sześciu kołach, z opuszczaną szybą operatora, otwieranym schowkiem za jego plecami oraz wysięgnikiem zakończonym łopatą, który zgina się aż w 5 punktach. Nie zapomniano nawet o górze kamieni, które musimy przemieścić i wyładować. Do tego dołączono młot pneumatyczny, który również leży na łamanym ramieniu – tym razem w 3 miejscach. Szyba jest zamontowana na stałe, ale malutka pokrywa silnika i butla z gazem sprawiają wrażenie bardzo skomplikowanej aparatury. Obie maszyny mogą się przemieszczać na gumowych oponach. Całość uzupełniają dwaj budowlańcy oraz sygnalizacyjne oświetlenie i pachołki ostrzegawcze.

Z drobnych mankamentów – przewody siedzą płytko i przy gwałtownych ruchach mogą się odczepić. Brakuje nam jakiegoś nadruku na którymś klocku, jakie widzimy w innych zestawach z tej serii.

Klocki montowało się bardzo szybko i prosto, nie mieliśmy trudności z ich łączniem, nie było siłowania. Ten zestaw podoba nam się bardziej od „Ciężarówki”, chociaż nie wyobrażamy sobie budowy bez niej, bo przecież gdzie będziemy ładować gruz?

Uroczy komplet, który warto dołączyć do wcześniejszych z „Na budowie”.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Roboty drogowe Blocki Na budowie – unboxing

Film: Roboty drogowe Blocki Na budowie – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!