Recenzja klocków Buldożer Blocki Na budowie

Nasza seria Na budowie” wzbogaciła się o „Buldożer”. Pojazd jest niewielki, ale rozmiar wizualnie zwiększają wysoko podniesione koła oraz łopata, którą wysuwamy daleko do przodu lub wysoko ponad kabinę operatora. Zapraszamy do recenzji na mlodygiercownik.pl

Spychacz składamy ze 117 klocków, nadruki umieszczono na największych elementach po obu jego stronach. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku „Ciężarówki” tutaj również mamy łamane podwozie, jednak większa część, za którą chwytamy pojazd przy poruszaniu pozostaje z tyłu, dzięki czemu wyjątkowo wygodnie się kieruje i skręca.

Gumowe opony z głębokim bieżnikiem przypominają nam o tym, że to pojazd wybitnie terenowy, idealny na wykopki. Wysięgnik, na którym zamontowano łopatę zgina się tylko w dwóch miejscach, czyli mniej niż przykładowo w niedawno opisywanej koparce, jest jednak tak mądrze wyprofilowany, że wszystko prosto podnosimy czy przesuwamy. Głęboka szyba kabiny powiększa przestrzeń przed kierowcą, odchylane na boki oświetlenie sprawia, że nie obawiamy się pracy w późnych godzinach nocnych. Pionowe wyloty przy pokrywie silnika oraz rura wydechowa postawiona na górze powodują, że czujemy moc takiej maszyny.

Do kompletu dołączono pracownika budowy, w charakterystycznym pomarańczowym kombinezonie i czerwonej czapeczce z daszkiem. Wszystkie barwy i nadruki są ujednolicone w ramach całej serii.

Budowa sprawna i przyjemna, tym bardziej, że to tylko 16 kroków i dwie strony instrukcji.

Polecamy „Buldożer”, super konstrukcja i wydaje się mniej delikatna niż koparka z „Robót drogowych”, które zresztą również bardzo nam się podobały. Warto!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Buldożer Blocki Na budowie – unboxing

Film: Buldożer Blocki Na budowie – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!