Recenzja klocków W stadninie Blocki Lalilandia

Jazda konna to bardzo wartościowy rodzaj sportu i zainteresowania, szczególnie popularny wśród kobiet, uczy szacunku do szlachetnego zwierzęcia, pielęgnacji i opieki, z której rodzi się więź – zaufanie do jeźdźca. W otwartym na dzisiaj zestawie znajdziecie jednego konika – w sumie trochę szkoda, że nie parę, poza tym to całkiem interesujące klocki, przeczytajcie!

W stadninie” to seria „Lalilandia”, czyli kraina dziewcząt, gdzie spotykamy się w kawiarenkach, pływamy stateczkiem, chodzimy na basen, urządzamy swój wymarzony domek na plaży, a teraz jeszcze idziemy na konie. Komplet składa się z 225 elementów, przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 lat.

Stadnina odrobinę przypomina hacjendę leżącą gdzieś na odludziu – kolumienki, płotki, spadziste daszki, niska konstrukcja o szerokim parterze, jest nawet palma. Boksy na trzy konie, z których jeden będzie na diecie, ponieważ nie ma korytka na sianko, na oścież otwierane drzwi, jak w westernach do saloonu, opuncja na rogu. Przednie otwory idealnie nadają się, żeby konie wystawiały swoje szyje, brama wygodna do wchodzenia dla zwierząt. Front widowiskowy, aczkolwiek manipulacja wewnątrz wygodniejsza od drugiej, mniej okazałej strony budynku.

W komplecie odrobinę sprzętu – taczka na gumowych oponach do wożenia pokarmu, lub dla złośliwych – na odchody, przeszkoda stacjonarna do przeskakiwania dla konia, której wysokość można dostosować do umiejętności jeździeckich zdejmując poszczególne belki, małe trybuny dla widzów – ewentualnie inny rodzaj przeszkody dla odważnych i posiadających bardziej od nas wybujałą wyobraźnię.

Konik ze zdejmowanym siodłem oraz ruchomą szyją, przyjemnie zdobiony po bokach, jeźdźca umieszczamy w postawie stojącej. Dwa ludziki – dziewczyna i chłopczyk, ubrane w koszulki stylizowane na country.

Instrukcja krótka – dwie kartki, ale wielkogabarytowa. Pień palmy łatwo łamliwy, ponieważ sztywny.

Jeśli planujecie wzbogacić „Lalilandię” o nową lokalizację oferującą znakomity sposób spędzania czasu wolnego, to jest to dobry wybór. Najlepsze produkty z tej serii na chwilę obecną są jednak już za nami – latarnia morska, która świeci nocą oraz idealnie do niej dopasowany stateczek. Na samym porcie jednak rozbawione dziewczynki raczej nie poprzestaną, warto zatem przyjrzeć się bliżej i temu domostwu.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: W stadninie Blocki Lalilandia – unboxing

Film: W stadninie Blocki Lalilandiapo złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!