Recenzja zabawki kreatywnej Premium Truck Ciężarówka z naczepą Mały Konstruktor Profi

To jest jeden z najdłuższych tytułów artykułu u Młodego Giercownika! Oznaczeń wiele, ale warto je wszystkie zapamiętać, ponieważ będę kadził temu produktowi, jak nigdy – to dlatego, że jestem oczarowany! Pierwszy raz wżyciu poczułem się, jak prawdziwy mechanik, ba – nawet lepiej, bo jak wynalazca oraz konstruktor i nawet nie samochodu, a czegoś bardziej mocarnego – byczej ciężarówki! Od podstaw składamy całą karoserię ciągnika i naczepy wielkiego TIRa, a co dodatkowo mnie zachęca do promowania tej zabawki, to kolejne dziewięć instrukcji i tyleż samo modeli do zbudowania w przyszłości. A każdy z nich to gigant!

Ciężarówka z naczepą” to naprawdę „Premium Truck” – kolos, jakich mało, ta aktywność to już zupełnie jak modelarstwo, a to pierwszy stopień do zostania wynalazcą, czego każdemu życzę. TIRa budowaliśmy przez dwa dni, córka obserwowała i cały czas segregowała na osobne stosy śrubki, nakrętki i podkładki, dzielnie też podawała i kibicowała podczas wyzwania. Tutaj pierwszy raz zdecydowałem się użyć podkładek, ponieważ będę chciał złożyć kolejne pojazdy w przyszłości, chociaż z bólem serca rozkręcę to cudo.

Moi drodzy „Mały Konstruktor Profi” to rzeczywiście profesjonalny komplet dla miłośników konstruowania i skomplikowanych projektów! W wielkim, chociaż płaskim pudle otrzymujemy elegancko ułożone komponenty, z których przed innymi, w czy rzucają się wielgachne koła. Uwaga, w sumie jest tu aż 1137 elementów!

Zabawka dla dzieci w wieku od 8 lat, ale nie na jedno posiedzenie – ja budowałem przez dwa dni, ponieważ opuszek kciuka zaczyna się nadwyrężać pod wpływem nacisku na klucze, a narzędzia naprawdę stępicie, tyle pracy! Czuję jednak wielką satysfakcję, moim zdaniem każdy tato, ojciec, opiekun czy jak siebie nazwiecie w tym związku, powinien dziecku chociaż raz w życiu złożyć Taką zabawkę – klocki nie dają aż tyle rekompensaty kiedy są gotowe, ponieważ łatwiej się je łączy i szybciej to trwa, ale samozadowolenie i radość, a może i duma w oczach Młodego Giercownika to zadośćuczynienie za trud i mozolną pracę. Do jednego ze sloganów wydawcy „zrób to sam” dodam i bądź szczęśliwy, spełniony w swoim domowym warsztacie, z własnego majsterkowania. Z takiej myśli Polskich Zakładów Produkcyjnych jestem dumny i cieszę się, że wytwory ich starań mogę prezentować na blogu.

Na pierwszy ogień poszła konstrukcja z obrazka – ciągnik, osobno naczepa, a na koniec jeszcze stojak kiedy pragniemy rozdzielić model. Zabawka jest nie tylko okazałych rozmiarów, ale posiada również ozdobniki, które sprawiają, że jest piękna – fotele, reflektory, dysze wydechowe, kierownicę, opuszczaną klapę z tyłu i kontrastujące kolorki – biel, czerń i czerwień.

Żeby już przestać się emocjonować, opiszę wam, co możecie jeszcze stworzyć: dźwig, wywrotkę, wyścigówkę (taką terenową), pług śnieżny, łazik planetarny z satelitą na naczepie, helikopter, futurystyczny samochód z czymś na wzór radaru, samolot, poduszkowiec. Tak zadowolony z zabawki kreatywnej ostatni raz byłem kiedy skończyłem bazę kosmiczną dla mrówek od Clementoni, a kto śledzi nasze recenzje wie, że to było już dawno, dawno…

Na koniec niech i tak będzie – łyżeczka „dziegciu”, proszę o nazwanie poszczególnych pojazdów, wtedy jest zawsze łatwiej o nich pisać, a w tym przypadku chwalenie to przyjemność i nie jest na wyrost. Przypuszczam, że już wiem, co starszy chrześniak otrzyma na urodziny…

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ALEXANDER

Film: Premium Truck Ciężarówka z naczepą Mały Konstruktor Profi – unboxing

Film: Premium Truck Ciężarówka z naczepą Mały Konstruktor Profi – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!