Recenzja gry Zabawy edukacyjne Czuczu

Dzisiaj siedzimy przy „Stworze” i kończymy tłumaczenie na język polski instrukcji z „Feudum”, zatem coś na szybko.

Zabawy edukacyjne” to pozycja w sam raz dla nauczyciela szkoły podstawowej lub rodzica zachęcającego dziecko do nauki w domu. Zbiór kreatywnych łamigłówek dla uczniów klas 1-3 marki „Czuczu”. Na opakowaniu wydawca informuje, że te produkty przygotowują psychologowie i pedagodzy, placówki oświatowe ponoć chętnie z nich korzystają.

Pozycja dla dziecka w wieku 8-9 lat, która uczy „logicznego myślenia, rozwija kreatywność, poszerza wiedzę”. Produkt niedrogi, wygodny podczas użytkowania – karty dwustronne, spięte w dolnym rogu, a na kolejnej zakładce znajdują się odpowiedzi.

Zbiór liczy 50 zagadek z różnych dziedzin, takich jak matematyka, język polski, geografia, poruszanie się na drodze, muzyka, środowisko, wiedza ogólna, kultura. Karty są kolorowe i przyjemnie się z nimi pracuje, na każdej znajduje się 1-3 zadania.

Zastosowane zabawy dzielą się na pytania quizowe z wariantami odpowiedzi, poszukiwanie różnic, uzupełnianie wyrazów, dopasowywanie obiektów i puzzle, tworzenie zbiorów, rebusy, zadania z treścią, układanie w prawidłowej kolejności.

Jest to produkt polski, wygodny kiedy jesteśmy w podróży, nie zajmuje wiele miejsca, a mądrze zajmuje czas dziecku. Przypomina jemu podobne z serii od Kapitana Nauki. Zagadki wciągają dziecko, które oczywiście powinno już umieć czytać, jeśli chce się samodzielnie bawić. Do aktywności można zachęcić młodsze dzieci, ale wtedy uczestniczy w niej rodzic lub opiekun, który zadaje pytania i pomaga przy rozwiązywaniu wybranych poleceń. Miła rzecz.

Film: Zabawy edukacyjne Czuczu– unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!