Recenzja kart Wersety dla Mam

Na wstępie miło nam powitać nowego partnera naszego bloga – Wydawnictwo Szaron – dzień dobry!

Ich silną stroną są przede wszystkim książki – związane z wiarą, ale nie tylko, ponieważ na stronie księgarni zakupić możemy również publikacje historyczne, edukacyjne, poradniki, biografie, powieści, słowniki i przewodniki, książki dla dzieci i inne pozycje. Nas przede wszystkim tematycznie zainteresowały „Gry i zabawy”, które wyszukać możecie w dziale „Książka” oraz „Gry” – tutaj pod „Gadżetami”. Niekiedy znaleźć można prawdziwe niszowe perełki! Polecamy, nie tylko dla moli książkowych.

Już niebawem Dzień Mamy – nie przegapcie – u nas zawsze 26 maja! Jeśli zastanawiacie się, co sprezentować, to przed wami bardzo interesujący produkt – „Wersety dla Mam”.

Są to karty z cytatami, złotymi myślami dla każdej mamusi, w których wychwala się rolę, w którą wciela się kobieta po urodzeniu, lub adopcji – nie zapominajmy i o tym! Mama to nie zawsze więzy krwi – to obowiązki wobec dziecka, to udział i wpływ na jego życie, to służba w kreowaniu i obronie wartości, to wreszcie stałe, chyba najważniejsze miejsce i ranga kobiety w rodzinie. Wszyscy kochamy nasze Mamy!

Podobny do tego produkt już kiedyś opisywaliśmy, były to karty afirmacyjne. Ten nazwać można analogicznie, ponieważ treści mają dodawać mamie otuchy, przypominać o jej znaczeniu, nawet kiedy nam dzieciom się zapomni.

Wiele produktów afirmacyjnych dostępnych na rynku – zresztą poradniki podobnie – bazuje lub odnosi się do filozofii i religii buddyjskiej, ciągle jeszcze zbyt małą uwagę poświęca się Biblii, a ten produkt ma szansę zmienić to podejście na lepsze – bliższe kulturze europejskiej – przypominamy tradycyjnie Chrześcijańskiej!

Otrzymujemy talię kart – cytaty na obu stronach – z Biblii, ale nie tylko. W wielu tekstach występuje słowo mama, ale nie we wszystkich – część kart odnosi się do roli kobiety w sposób subtelny, niekiedy nie bezpośrednio, ale w nawiązaniu do obowiązków.

Karty są bardzo ładnie wydane – teksty widoczne w centralnym punkcie, pisane ozdobnymi literami, dookoła wzory wiosenne – kwiaty i liście, ptaszki, serca. Rozmiar kart jest standardowy. Całość bardzo pogodna, radosna, miła dla oka. Produkt jest także poręczny – łatwo go transportować, przypiąć kartę magnesem na lodówkę, gdyż jest lekka – użyteczna i praktyczna rzecz. Opakowanie otwiera się bardzo wygodnie, karty prosto się chowa i wyjmuje.

Wspaniały upominek do kwiatuszka. Gorąco polecamy i czekamy na katolickie gdy z prawdziwego zdarzenia!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy SZARON

Film: Wersety dla Mam – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!