Recenzja Trójkołowiec Mały Konstruktor Junior

Jesteśmy wielkimi fanami serii „Mały Konstruktor”, w szczególności tych największych pojazdów, czyli z dopiskiem „Profi” w nazwie produktu. W tych zabawkach – podobnie, jak w zestawach klocków, im większe komplety tym bardziej widowiskowe i po prostu lepsze, ponieważ bardziej skomplikowane. Młodsze dzieci nie mogą jednak od razu wskakiwać na głęboką wodę, muszę zacząć od czegoś prostszego, stąd małe projekty, jak w dzisiejszej recenzji.

Wydawca wprowadził niedawno „Małego Konstruktora” z innym rodzajem skręcania i drewnianymi elementami, w najbliższym czasie pokażemy wam takie modele dla najmłodszych dzieci, natomiast dzisiejszy pojazd, chociaż z metalu, również przeznaczony jest dla Juniora.

Seria ta obejmuje 12 pojazdów, wszystkie charakteryzują się żywymi, bardzo wyrazistymi barwami, małą liczbą elementów i szybkim montażem – niemniej na tej samej zasadzie, co w profesjonalnych kompletach, czyli skręcamy śrubki, nakrętki, podkładki za pomocą imbusa i klucza płaskiego. Pojazdy są bardzo kolorowe, wesołe, można powiedzieć dziecinne, dlatego właśnie będą podobały się młodszym dzieciom.

Fenomenem tych zabawek jest to, że na przykładzie tego rowerka – odejmując wszystkie skręty, tak naprawdę znajdziecie tutaj tylko 7 blaszek i 3 plastikowe koła, a pojazd wygląda naprawdę świetnie! I to jest genialna idea, żeby amatorzy nie zmęczyli się – nie zniechęcili się lecz nauczyli skręcać, a docelowo samodzielnie zbudowali swój pełnowartościowy pierwszy pojazd.

Trójkołowiec” wygląda bajkowo, kolory są miłe dla oczu. Slajdy w instrukcji pokazują bardzo dokładnie proces składania, ponieważ docelowo tutaj jedynie 54 elementy, które bardzo wyraźnie i ukazując z bliska, można było rozrysować. Ta prostota montażu i ostatecznej, gotowej już formy chwyta za serce.

Postaramy się jeszcze coś zaprezentować z tej serii, natomiast w najbliższym czasie przyjrzymy się, co można stworzyć z drewna.

Podsumowując „Trójkołowiec Mały Konstruktor Junior”, należy powiedzieć, że jest to znakomity wstępniak do nauki poważnego konstruowania własnych modeli z metalu oraz nauki majsterkowania.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ALEXANDER

 Film: Trójkołowiec Mały Konstruktor Junior – unboxing

Film: Trójkołowiec Mały Konstruktor Junior – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!