Recenzja Samolotu Mały Konstruktor Junior

Mały Konstruktor” do niedawna kojarzył nam się z obróbką metali, a teraz zaczyna ze stolarką, w obu jednak przypadkach składanie to wspaniała zabawa. Seria „Mały Konstruktor Junior” została już nagrodzona, w bieżącym roku otrzymała „zabawkę roku”. Na pudełku napis inspirujący do dzielenia się radością z wręczania upominków, ponieważ to „doskonały prezent dla kreatywnych dzieci”, a także słowa zachęty i mobilizacja do aktywności, abyśmy bawili się całą rodziną „Mamo Tato skręcamy razem!”.

Seria inna od poprzednich, chociaż także bazująca na szlachetnych materiałach – naturalne drewno. Jednocześnie cały śrubunek został dostosowany do młodszych dzieci – wielkie, plastikowe śruby o głębokich wcięciach oraz szerokie nakrętki i narzędzia, którymi mała rączka nie powinna mieć problemów z manipulacją.

Dzisiaj „Samolot”, czyli komplet 50 elementów, dla dziecka w wieku od 4 lat, z narzędziami do montażu spakowanymi w pudełku.

Zaczynając od instrukcji. Obrazki są tutaj większe niż w klasycznym „Małym Konstruktorze”, na każdej stronie zamieszczono pojedynczy rysunek z informacją w rogu, które komponenty zostaną aktualnie wykorzystane, a także symbolicznym opisem kodowym, do którego przyzwyczaili się już starsi użytkownicy. Złożone już cześci są przyciemnione, a nowe jaskrawe, zatem szybko orientujemy się w schemacie. Proces budowy został logicznie uporządkowany. Zabawa jest bezpieczna dla dziecka, które już nie bierze elementów do buzi.

Komponentów nie ma może wiele, ale są one na tyle dużych rozmiarów, że skończony pojazd naprawdę robi piorunujące wrażenie. Nas zachwyca prostota montażu, a jednocześnie piękno gotowej konstrukcji. Warto również wspomnieć, o żywych kolorach z podstawowej palety barw i niemalowanym drewnie, co jest zgodne z ekologicznymi trendami w produkcji zabawek. Wzornictwo kojarzy się ze szwedzkimi zabawkami.

Ten świetny produkt jest znakomitym przygotowaniem dziecka do kontaktu z serią złożoną z metalowych części, genialny elementarz dla „Młodego Konstruktora”. Polecamy!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ALEXANDER

Film: Samolot Mały Konstruktor Junior – unboxing

Film: Samolot Mały Konstruktor Junior – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!