Recenzja klocków Śmieciarka Blocki MyCity

Klocki Blocki” debiutują z nową serią „MyCity”. W jej skład weszły modele wcześniej zestawione osobno, jako „Transport”, „Na Budowie”, „Służby Ratunkowe”. Z nowości pojawią się pojazdy i budynki związane z ruchem ulicznym i obsługą mieszkańców wielkiego miasta, np. stacja paliw, myjnia, warsztat samochodowy, pomoc drogowa, laweta, cysterna, itp.

My startujemy z małym modelem, złożonym z 117 elementów, nazwa „Śmieciarka”, chociaż na pierwszy rzut oka jest to samochód ze szczotkami z przodu do czyszczenia jezdni, ale może to my mamy zbyt lotną fantazję. Produkt dla dzieci w wieku od 6 lat, zatem podobnie, jak wcześniej.

Na każdym slajdzie w instrukcji widzimy komplet nowych części, które aktualnie będą w użyciu, czerwone strzałki informują o miejscu połączenia, brakuje obrazka z informacją o naklejkach, ale tutaj posiłkujemy się zdjęciem z opakowania produktu. Ozdabiamy samodzielnie, nie są to nadruki na elementach.

Klocki szczelnie zamknięte z woreczkach, nic nie latało luzem i niczego nie brakowało. Proces składania opisany naszym zdaniem dokładnie, instrukcja jest logiczna i uporządkowana. Ludzik był już złożony.

Podobają nam się dobrane kolory – ciemna zieleń i żółty idealnie do siebie pasują, tworząc udaną letnią paletę żywych barw.

W tym pojeździe podnosi się przezroczysty daszek, ale żeby usadzić ludzika za przednią szybą i tak musimy wymontować chociaż jeden z klocków pod dachem – można to było wymyślić odrobinę inaczej. Poza tym gumowe opony, ruchome koła i naklejki dopasowane do rozmiarów klocków, zatem nie na zmarnowanie przy demontażu na potrzeby własnych przyszłych konstrukcji, co ogromnie cieszy. Koła połączone stosunkowo delikatnie z ramą i jeśli chcecie kręcić przednimi klockami przy podwoziu – my kojarzymy je ze szczotkami zamiatarki – to może wam odpaść ośka pod kabiną kierowcy.

Komplet nam się podoba, oczywiście budowaliśmy wiele lepszych, bardziej złożonych, ciekawszych, ale za model w cenie kilkunastu złotych – to przecież dobry wybór i świetna relacja ceny do jakości!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Śmieciarka Blocki MyCity– unboxing

Film: Śmieciarka Blocki MyCity – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!