Recenzja klocków Roboty drogowe Blocki MyCity

Wszystko, co mieliśmy do tej pory od klocków Blocków związane z budową, było udane. Tym razem złożyliśmy pojazd z kompletu „Roboty drogowe” – już pod nowym znaczkiem „MyCity” i okazuje się, że ciągle jakość wykonania i wygląd modelu wielce nas uszczęśliwia.

Zestaw składa się z 133 elementów, przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 lat. Wewnątrz opakowania znajdziemy woreczki z klockami, na osobnym arkuszu naklejki oraz instrukcję, która prezentuje etapy budowy w 11 krokach.

Ciężarówka wyposażona jest w obszerną i głęboką, bardzo wygodnie otwieraną pakę na wszelki sprzęt drogowców.

Składanie zaczynamy od zawieszenia i stopniowo kierujemy się ku górze. Instruktarz nie pozostawia miejsca na domysły, a pozycje naklejek rozpoznajemy po rysunkach na opakowaniu.

Z ruchomych elementów znajdziemy tutaj lusterka boczne, trzy uchylne boki kufra, obracające się koła na gumowych oponach. Daszek w kabinie kierowcy nie trzyma się na zawiasach, gdyż jest trwale połączony, ale otwieranie jest szybkie i proste ponieważ niewiele tu zaczepów. Ludzik mieści się wewnątrz szoferki bez najmniejszych problemów i ma sporo wolnej przestrzeni na ręce.

Podoba nam się wygląd pojazdu i zgromadzony tu osprzęt, który otrzymuje dziecko wraz z pojazdem, dzięki czemu jest się czym bawić. Wspaniale dobrano barwy – żółty i czarny świetnie kontrastują, ale jednocześnie pasują do siebie i wzajemnie uzupełniają, więc pojazd wygląda rewelacyjnie. Oznaczenia naklejamy samodzielnie, ale również uznajemy je za bardzo trafione – są dopasowane do elementów i jednoznacznie kojarzą się z robotami ziemnymi na ulicach „My City”.

Nasz robotnik otrzymuje dużo narzędzi, zatem możemy zorganizować plan naszych robót z podziałem na rozmaite zadania. Mamy łopatę i kilof do dłubania przy chodnikach, piłę do ścinania wystających nad jezdną konarów drzew, krótkofalówkę do kontaktu z resztą ekipy, a także obiekty do zabezpieczenia miejsca pracy – dwa pasiaste pachołki w alarmowych barwach oraz dwie barierki.

Komplet jest na tyle fajny, że zostaje w kolekcji i uzupełnia resztę podobnych – jedynie szkoda, że tu ludzik jest żółty, a wcześniejsze były pomarańczowe, ale przynajmniej będzie mniej monotonnie i weselej. Świetne klocki!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Roboty drogowe Blocki MyCity – unboxing

Film: Roboty drogowe Blocki MyCity po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!