Recenzja Easy English 100 Words My first vocabulary on The City

Produkt o nieco przydługim tytule, wyjaśniającym jednak znaczenie zabawki dla edukacji dziecka i tematykę, którą będzie poznawał maluch. Pierwsze „100 words”, czyli sto słówek to bardzo dużo, mając taką bazę wiedzy można zacząć się śmiało komunikować w języku angielskim. Wspólnie układamy puzzle i uczymy się nazw związanych z „The City”. Nam w tym roku zdarzyło się pytać o drogę do centrum miasta i nie pomógł, ani „main square” czy „market”, ani też „city” i „centre”, za to wskazano nam autobus do największego „city shopping center” w przeciwną stronę, na obrzeżach miasta – w praktyce bywa i tak…

Easy English 100 Words My first vocabulary on The City” to zabawka dla dzieci w wieku 4-8 lat, ale jeśli ciągle jeszcze rozwijamy swój słowniczek angielskich nazw związanych z funkcjonowaniem w wielkomiejskiej specyfice i przestrzeni, to warto skorzystać i potem, bo na naukę nigdy nie jest za późno.

Wewnątrz opakowania znajdziemy 108 dwustronnych puzzli oraz szablon z naklejkami, które są idealnie dopasowane do fragmentów na złożonej już ilustracji. Warto zaznaczyć, że układanka wcale nie jest prosta i jej skompletowanie zajmie wam trochę czasu. Ponadto z drugiej strony każdego z elementów na białym tle widnieje główny obiekt, który został podpisany angielskim wyrazem.

Naklejki łatwo odchodzą, ponieważ są ponacinane na krawędziach, klej nie jest specjalnie mocny, ale daje radę, żeby się trzymało. Puzzle są wystarczająco mocne dla ucznia szkoły podstawowej, w przypadku przedszkolaka lubiącego testować wytrzymałość zabawek – w zależności od determinacji, może być różnie.

Z pewnością jest to znacznie więcej niż zwykła układanka, ponieważ służy nam, jako pomoc dydaktyczna i uczy poprzez zabawę, a to najlepszy system. Ostatnim razem od „Headu” otrzymaliśmy puzzle z ukrytymi symbolami i w komplecie z latarką, której promień światła ujawnia przed małym odkrywcą sekretne treści. Tu nie ma takich bajerów, ale pomimo tego, jest to wyjątkowo fajna rzecz. Podoba nam się, że dokupić można kolejny produkt, który wizerunkowo nawiązuje i rozwija obecny – już niebawem zobaczcie „The Farm”, czyli wybierzemy się na angielską wieś. Polecamy!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy HEADU

Film: „Easy English 100 Words My first vocabulary on The City” – unboxing

Film: „Easy English 100 Words My first vocabulary on The City” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!