Recenzja Easy English 100 Words My first vocabulary on The Farm

Oto druga z układanek edukacyjnych przeznaczonych do nauki słówek z języka angielskiego. W zapamiętywaniu pomagają kolorowe ilustracje na obu stronach puzzli oraz naklejki, którymi uzupełniamy puste miejsca na fragmentach podpisując widoczne obiekty. W identyfikacji słówka z pewnością pomoże samodzielny obrazek na odwrocie każdego elementu.

Easy English” to puzzle dla dziecka w wieku 4-8 lat. Najmłodsi rozwijają znajomość języka angielskiego w oparciu o określoną lokalizację, tutaj będzie to „The Farm”, czyli gospodarstwo rolne, farma. Poza nauką języka angielskiego – również wymowa i akcent kiedy zainstalujemy na tablecie lub smartfonie odpowiednią aplikację wydawcy – oddziałujemy też na spostrzegawczość dziecka i jego koncentrację uwagi, rozwijamy zdolności manualne.

Farmę układało nam się dużo szybciej i prościej od „The City”, ponieważ konkretne obszary są lepiej wyodrębnione barwami. Miasto jest bardziej jednolite, dominują tam ulice i budynki w podobnych odcieniach. Wieś wydaje się bardziej optymistyczna i przyjazna dla młodszego odbiorcy. Mamy wrażenie, że w tym przypadku również łatwiej można dopasować naklejki, ponieważ dobrze widoczne są prostokątne puste miejsca, które uzupełniamy. Kartoniki nalepiamy na środek puzzli, po ich rozdzieleniu nie niszczą się.

Zestaw słówek jest zupełnie inny, wydaje się, że mniej przydatny, przynajmniej dla nas – mieszczuchów, chociaż wyrazy z pewnością wykorzystamy będąc na zakupach w warzywniaku czy podczas wypoczynku na biwaku w plenerze – może nawet te związane z agroturystyką.

Młody Giercownik chętnie układał główną ilustrację, córka nie miała problemów, kilka razy skorygowała nawet błędne działania tatusia. Podoba nam się, że na obrazku wszystkie postaci są uśmiechnięte, radosne, całość jest jasna i pogodna – zabawa satysfakcjonuje, a efekt końcowy dodatkowo poprawia humor. Wrażenia estetyczne sprawiają, że odpowiednich miejsc dla fragmentów układanki poszukujemy z przyjemnością. Ilustracja nie jest tak artystyczna, jak te z kart w „Dixit”, natomiast wygląda słodko i przedszkolakowi lub dziecku rozpoczynającemu edukację szkolną z pewnością przypadnie do gustu, bo przypomina kadr z bajki.

Przyjemnie spędziliśmy czas wolny, a przy okazji zarówno my, jak i córka nauczyliśmy się kilku nowych słówek i powtórzyliśmy te, które pouciekały z naszej pamięci. Świetna pomoc szkolna, którą wykorzystamy również w domowej edukacji. Polecamy dla rozrywki i w kształceniu.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy HEADU.

Film: „Easy English 100 Words My first vocabulary on The Farm” – unboxing

Film: „Easy English 100 Words My first vocabulary on The Farm” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!