Recenzja klocków Śmieciarka Blocki MyCity

Nowy zestaw dla służb porządkowych w „My City”. Ogromna metropolia to oczywiście i wielkie sprzątanie. Miejska gospodarka komunalna dba jednak o terminowy wywóz nieczystości, a my cieszymy się z dużej śmieciarki.

Śmieciarka” to klocki Blocki z serią „MyCity”, zestaw składa się z 410 elementów, dedykowany dla dzieci w wieku od 6 lat.

Sporo tutaj drobnych klocków, natomiast pojazd jest korpulentny, zbity. Podwozie kojarzy się z szarym asfaltem dróg wielkiego miasta, natomiast pomarańczowo – białe nadwozie jest optymistyczne, widowiskowe i charakterem palety barw związane z systemem ostrzegania i zwracania uwagi na służby pomocy oraz z utrzymaniem czystości.

Przestronna kabina z łatwością pomieści ludzika – mamy tutaj dwa chłopki – kierowcę i gościa od kubłów. Jest również para pojemników na odpadki – z naklejkami po bokach oraz otwieraną pokrywą. Ciężarówka również jest ozdobiona – naklejki ze śmietnikiem,, napisami „urban service” , logosami „Blocki” oraz tablicą rejestracyjną na przód.

Wnętrze kontenera jest puste, wóz specjalny wyposażono w ładowanie tylne, które umożliwia podniesienie kubła i jego przechylenie. Jeśli mamy ochotę, możemy schować niemal cały kosz. Ruchome elementy są najsłabszym ogniwem pojazdu, natomiast przyznać trzeba, że tutaj trzymają się zupełnie nieźle. Na tyle pojazdu widzimy też miejsca dla stojących pracowników oraz uchwyty – uwaga na charakterystyczny widok, kiedy stoją wyprostowani za pojazdem podjeżdżającym do zsypu.

Zabawa w zbieranie śmieci i ich transport na wysypisko jest bardzo fajna, a miasto potrzebuje fachowej obsługi. Urodziwy i przydatny komplet klocków, który generuje nowe pomysły na rozwój miasteczka oraz kreatywne scenariusze na zaangażowanie dziecka w aktywność związaną z budowaniem z klocków.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: „Śmieciarka Blocki MyCity” – unboxing

Film: „Śmieciarka Blocki MyCity” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!