Recenzja klocków Stacja obsługi Blocki MyCity

Po każdym wielkim mieście poruszają się – lub stoją w korku – tłumy pojazdów, a te oczywiście aż nazbyt często psują się! My City potrzebuje sprawdzonych mechaników, ale nie tylko do naprawiania, pamiętajmy przecież o sezonowej wymianie opon, zatem prężnie działa serwis ogumienia i wulkanizacja, a także o corocznych przeglądach rejestracyjnych i diagnostyce komputerowej – stąd w naszym budynku takie sekcje, jak: „Mechanic”, „Tires” oraz „Testing”. Jeśli nie macie jeszcze auta, to nic nie szkodzi – nie martwicie się, ponieważ w tym ogromnym komplecie znajdziemy aż trzy samochody!

Stacja obsługi” to 686 klocków, w tym ogromna ilość wielkogabarytowych – podłużnych do łączenia, wysokich dla ścian, płaskich na dachy i podstawę. Warsztat serwisuje dwa samochody, na wyposażeniu posiada własną lawetę z holownikiem – pomoc drogowa zawsze czuwa! W zestawie są trzy ludziki, a narzędzi tyle, że rączek im nie wystarczy!

Składanie rozpoczynamy od budynku, jego wyposażenia wewnętrznego i murów, następnie dachy, potem pojazdy i na koniec drobny osprzęt oraz narzędzia wykrajane ze stelaży.

Serwis samochodowy, a ściśle rzecz ujmując – pomieszczenie mechaników wyposażone jest w stacjonarny podnośnik, na który wjedzie pojazd, a jeśli silnik nie pracuje, to podłączamy dźwig i z łatwością wciągamy poszkodowanego.

U specjalistów od wymiany kół centralne miejsce zajmuje wielka półka na opony – może to hotel dla opon, których widujemy ostatnio coraz więcej. Nie zabranie małego biura z kasą lub komputerem.

Stacja kontroli pojazdów to osobne, wysokie pomieszczenie przeznaczone do przeglądów rejestracyjnych, wyposażone w kanał do badań technicznych, z osobnym wyjazdem po drugiej stronie obiektu.

Z drobnych akcesoriów wymienić warto skrzynkę narzędziową oraz ręczny podnośnik i całe mnóstwo różnych kluczy.

Pomoc drogowa również posiada hak do zaczepienia auta, możemy więc holować unieruchomiony pojazd do stacji obsługi. Warto zaznaczyć, że laweta posiada po bokach dwa otwierane schowki. Nasi klienci w tym przypadku do właściciele dwóch pojazdów – pierwszy kojarzy nam się ze starą terenówką, a kolejny to kabriolet – generalnie oba wyglądają na wiekowe, więc często będą gościć na stacji.

W trakcie konstruowania ścian przyda się pomoc rodzica, momentami ciężko jest doczepić wąskie klocki. Trochę cierpliwości i dokładności musicie wykazać również przy przewlekaniu linek oraz naklejając ozdoby – jest ich bardzo dużo, a dla wybranych sami ustalicie najlepszą lokalizację.

Maszt flagi na dachu oraz peruka jednego z chłopków zbyt lekko przylegają i mogą wam odpadać – to jedyny mankament.

Zabawka robi wrażenie z uwagi na jej gabaryty – to naprawdę wielki obiekt! Podoba nam się, że mamy w zestawie trzy samochody, w tym jeden do obsługi, a dwa należące do klientów serwisu, po zbudowaniu cała rodzina pysznie się bawi i nic więcej nam nie potrzeba do tego tematu. Wspaniale też, że możemy połączyć inne zestawy MyCity z tymi klockami – one wszystkie genialnie się uzupełniają i tworzą świetną sieć dla zmotoryzowanych mieszkańców miasta.

Podsumowując – super klocki, w szczególności dla chłopców!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: „Stacja obsługi Blocki MyCity” – unboxing

Film: „Stacja obsługi Blocki MyCity” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!