Recenzja klocków Wózek widłowy Blocki MyCity 3w1

Dzisiaj fajne nawiązanie do klasyki klocków, ponieważ pozycja Wózek widłowy 3 w 1, a więc jakby trzy małe komplety klocków w jednym pudełeczku. Zestaw składający się z zaledwie 54 elementów, ale za to wręcz idealny kiedy przychodzimy w gości do sąsiada i wypada wręczyć coś dzieciaczkom, często grupce – naprawdę lepiej niech będzie to miniaturowy pojazd z klocków niż czekolady.

Nowa- stara seria z marki klocki „Blocki” – jest to ciągle MyCity, czyli pojazdy służb miejskich, komunalnych, drogowych, budowlanych dla wielkiego miasta, z innowacją „3w1” – tutaj mamy aż trzy instrukcje dla różnych pojazdów! Klocuszki szczelnie zapakowane w woreczkach, nic nie latało luzem, co nas cieszy, ponieważ są tutaj drobne – trudne do upilnowania komponenty.

Wehikuły składamy w 8, 9 i 10 krokach, klocki są kompatybilne z innymi dostępnymi na rynku, złożyć możemy: wózek widłowy, coś na wzór spychacza lub też odśnieżarki czy małego traktorka, pojazd do transportu na płozach – podobny do wózków podnośnikowych do palet – masztowych. Wszystkie instrukcje do ściągnięcia ze strony wydawcy, zatem nie ma obawy przed zniszczeniem papierowej. Najciekawszy i najbardziej popularny z obecnych tutaj maszyn jest wózek widłowy, który widzimy na opakowaniu, tego właśnie zbudowaliśmy.

Klocki na tyle banalne w obsłudze, że dziecko tworzy bez asysty rodzica, oczywiście powyżej 3 lat – połykanie – a najlepiej w wieku od zalecanych 5 lat.

Wózek widłowy ma ruchomą część do podnoszenia, ale nie widły, a uchylny maszt, jeździ na gumowych oponach, posiada miejsce dla kierowcy, w komplecie dołączono ludzika oraz cztery sztuki transportowanego ładunku.

Pojazd na płozach działa na podobnej zasadzie zginania masztu, jednak nie porusza się na kołach.

Spychacz lub odśnieżacz jest niższy, ale mocno wyciągnięty do przodu, z charakterystyczną wydłużoną częścią do przesuwania przeszkód znajdujących się przed pojazdem.

Świetna pozycja, której zaletą jest cena, rozmiar oraz dostępność gotowych projektów do wykorzystania. Łatwo przenieść i zapakować, wydatek nie uszczupli portfela, a to zawsze 3 zabawki w jednym pudełku – może nie na raz, ale na schemacie, a to zawsze przedłuża żywotność produktu. Naszym zdaniem każdy z kompletów wydawcy powinien zawierać kilka instrukcji, ponieważ zanim przejdziemy do tworzenia własnych konstrukcji chętnie korzystamy ze sprawdzonych patentów.

Idealne na szybki zakup, taki niespodziewany, nawet bez okazji i dla trojaczków. Spoko klocki.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: „Wózek widłowy Blocki MyCity 3w1” – unboxing

Film: „Wózek widłowy Blocki MyCity 3w1” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!