Recenzja klocków Betoniarka Blocki MyCity 3w1

Drugi prezentowany przez nas zestaw z pojazdów budowlanych 3w1 od Blocki MyCity. Seria wzbogacona o dodatkowe instrukcje – w sumie 69 klocków i trzy pojazdy do złożenia dla pięciolatka.

Konstrukcja bazowa to pudełkowa Betoniarka” i ludzik, który ją obsługuje, ale już do szoferki nie wejdzie. Dziecku to specjalnie nie przeszkadza, ponieważ na chwilę obecną i tak najwięcej bawi się plastikowymi chłopkami. Kolory i stylistyka pojazdu nawiązują do pozostałych budowlańców z tej serii. Pojazdy oczywiście mniejsze od dawnych „Na budowie”, ponieważ to miniaturowy komplet.

Poza klockami, w większości drobnymi, otrzymujemy tutaj 3 dwustronnie zadrukowane kartki wskazówek odnoszących się do składania oraz arkusz czterech naklejek, z których my wykorzystaliśmy dwie. Największa z nalepek i tak musi zostać odklejona kiedy zbudujecie jeden z pojazdów i rozdzielicie na dwie części zbiornik na beton, nam szkoda było ją zużywać już na samym początku.

Złożyć możemy widoczną na opakowaniu betoniarkę, ciężarówkę w stylu amerykańskim z wysuniętą do przodu klapą silnika, pojazd osobowy z ogromnym motorem za plecami kierowcy – to jedyny model, do którego wchodzi ludzik.

Najciekawszy model to betoniarka – najbardziej popularna sylwetka pojazdu obsługującego teren budowy, którą rozpozna każdy miłośnik żółtych klocków w ramach My City. Do zamontowania mamy 6 gumowych opon, nakładanych na mocno wysunięte na boki koła, kwadratową kabinę, która jest wysoko podniesiona i sprawia wrażenie ciężkiej i surowej, oraz centralną część ciężarówki – kielich, którym z przyjemnością obracamy. Dziecko nie ma kłopotów z czytaniem instrukcji i montażem.

Druga ciężarówka posiada kabinę pośrodku nadwozia. Jest ona osadzona niżej niż ta w betoniarce. Model sprawia wrażenie dosłownie dotykającego jezdni, jakby leżącego na kołach. Tylny zderzak jest ruchomy i lampy możemy skierować w dół.

Samochód z wielgachnym silnikiem posiada otwartą przestrzeń wnętrza, za drążkami kierowniczymi wygodnie siada ludzik. Pokrywa motoru jest obracana, czuje się moc!

Nowością i dla nas sporym zaskoczeniem jest naklejka na tors robotnika – to my zakładamy jego koszulkę.

Małe klocki, z których jednak amatorzy robót ziemnych będą zadowoleni, jak na swoje rozmiary to całkiem solidne maszyny.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: „Betoniarka Blocki MyCity 3w1” – unboxing

Film: „Betoniarka Blocki MyCity 3w1” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!