Recenzja klocków Dźwig Blocki MyCity 3w1

W świecie przyszłości wszystko jest zminiaturyzowane. Dzieci już to wiedzą stąd duża popularność u najmłodszych wszelkich ludzików i składanek z jajek niespodzianek oraz klocuszków dodawanych do czasopism. Zestawy klocków „MyCity 3w1” idealnie odpowiadają na zapotrzebowanie na małe pojazdy – w niskiej cenie możemy zakupić dość sporo różnych sprzętów na naszą budowę i to jest super! Jesteśmy też w stanie obdarować jednocześnie większą grupę dzieci i nie trzymamy się przy tym za kieszeń.

Dźwig” to najnowsze klocki Blocki dla młodych konstruktorów w wieku od 5 lat. W pudełku schowało się 51 elementów, w tym lina, która wystarczy i na kilka wysokich żurawi. Dla dzieci dopiero wdrażających się we własne projekty, mamy tutaj 3 instrukcje na gotowe modele.

Pojazd z obrazka z frontu pudełka to dźwig poruszający się na kołach. Długi wysięgnik z przodu, sznurek przymocowany do kołowrotka przed kierownicą i siedzeniem operatora. Koła nieosłonięte, mocno wystające poza ramę podwozia. Warto przycisnąć maszynę do podłoża w czasie kręcenia korbą, ponieważ konstrukcja może się przechylić do przodu. Szary ludzik z nadrukami na koszuli uzupełnia komplet.

Drugi model to dźwig stacjonarny. Kilka dużych klocków, które pozostały nam wcześniej w zapasie, tym razem zużywamy jako podstawę nowej maszyny. Te elementy dodają jej parę centymetrów wysokości więcej. Konstrukcja przypomina miniaturowy żuraw.

Ostatni z pojazdów to nietypowy spychacz czy – może nawet lepiej – pług śnieżny, w zależności od pory roku jego wykorzystania i przedmiotu działań w terenie, oraz oczywiście wyobraźni twórcy. Maszyna jest przystosowana do wyrównywania terenu, przemieszczania obiektów znajdujących się przed pojazdem.

Zabaweczki są niewielkie lecz urodziwe. Kiedy mamy takich więcej i każde dziecko używa swojej, zabawa jest przednia. Skonstruowanie własnej maszyny budowlanej nigdy jeszcze nie było tak szybkie i proste. Spoko.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: „Dźwig Blocki MyCity 3w1” – unboxing

Film: „Dźwig Blocki MyCity 3w1” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!