Recenzja klocków Magnes Auto Koparka Blocki MyCity 3w1

Specjalnie dla was otwieramy kolejne pojazdy budowlane marki klocki Blocki z serii „MyCity 3w1”. Zestaw złożony z 52 elementów, dla dzieci w wieku od 5 lat. Wewnątrz opakowania trzy instrukcje oraz dwa worki z częściami – opony zapakowane osobno.

Zbudować możemy ubijarkę, nazywaną również zagęszczarką lub utwardzarką do ziemi – w tym przypadku poruszającą się na kołach. Jest to główny pojazd tego kompletu pokazany na opakowaniu. Wehikuł wyposażony jest w przednie światła, sygnalizacyjne lampy ostrzegawcze, fotel dla operatora, dźwigar na wysięgniku, który porusza się podobnie do łopaty spychacza – ustawiony jednak w przeciwną stronę. W wybranych sklepach model ten nazwano magnesem – drobne elementy doczepiamy od spodu, a na ilustracji widzimy łunę pola elektro-magnetycznego, które może być jednocześnie imitacją ruchu w stronę podłoża – swobodną interpretację pozostawiamy wam, dzieci i tak mają lepszą od nas wyobraźnię. Całość składana w 10 krokach. Ludzik z nadrukiem fabrycznym na koszulce. Słaby punkt modelu – koła z trudem się obracające, ponieważ blisko przylegające do nadwozia.

Druga maszyna związana z prowadzeniem robót na terenie budowy to koparka, która jednak się nie przemieszcza, a jest statyczna – jedynie łopata na długim wysięgniku będzie pracowała, natomiast stanowisko operatora pozostaje w miejscu pierwotnego jej ulokowania. Montaż w 9 krokach, miejsce siedzące dla operatora.

Trzecia konstrukcja to wyścigówka wyposażona w ruchomy spoiler na tyle. Tym razem koła wygodnie się obracają. Autko wydaje się bardziej zbite, krótsze, ponieważ owiewka jest wyniesiona do góry, postawiona na wysokości.

W tym komplecie interesujące jest to, że model poboczny bardziej nam się podoba od bazowego. Natomiast skoro całość serii nawiązuje do maszyn budowlanych, kolejność nie mogła ulec zmianie.

Dobry zestaw klocków dla początkujących konstruktorów, którzy uczą się składania na krótkich instrukcjach i niezłożonych jeszcze schematach, pasuje nam jako wstęp, do treningu własnych umiejętności dziecka. Wszystkie modele „3 w 1” są do siebie podobne – najwięcej jest tutaj wariacji odnoszących się do spychacza, ale ma to też tą zaletę, że obdarowana grupa dzieci nie będzie się wadziła, kto ma najlepszy komplet – nie są może identyczne, ale przecież zbliżone.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: „Magnes Auto Koparka Blocki MyCity 3w1” – unboxing

Film: „Magnes Auto Koparka Blocki MyCity 3w1” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Snowdale Design, Sphere Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!