Recenzja klocków Wózek widłowy Blocki Raben

Kolejny produkt z fantastycznej serii od klocki „Blocki”, czyli „Raben”. Jak sama nazwa wskazuje pojazdy nawiązują do rzeczywiście funkcjonującej na rynku firmy przewozowej i logistycznej.

Wózek widłowy Raben” to komplet, na który składa się 125 klocków, przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 lat. Wewnątrz opakowania tekturowa wkładka i dwa worki klocków oraz instrukcja. Dwa klocki z czerwonym nadrukiem „Raben”, ludzik w czerwonym uniformie z nadrukiem kamizelki z obu stron tułowia.

Warto zwrócić uwagę na klocki o nietypowych kształtach, jak bardzo fajnie wyglądająca wypukła szyba, rura wydechowa od silnika, wygięte ku górze szpiczaste widły oraz brązowe, żłobione klocki palet, które imitują drewniane deski. Zestaw budujemy w 32 krokach. Każda sekwencja ruchów to montaż 1-6 nowych elementów, które są zestawione w ramkach. Slajdy są ponumerowane, a wcześniej zamontowane klocki na kolejnych rysunkach przyciemnione.

Wózek widłowy bardzo nam się podoba, na chwilę obecną jest to najlepszy pojazd tego typu w klockach tej marki. Pojazd jest masywny, wysoko podniesiony, widły poruszają się w pionie i można na nich ustawić paletę z towarami. Córka od razu zaczęła segregować paczki na platformie – oczywiście chciała zmieścić wszystkie naraz! Zaczęła również szaleć na zakrętach, ale koła wytrzymały i nie odpadły. Za to udało jej się odczepić daszek razem z szybą kiedy wkładała ludzika za stery.

Uroczy komplet, który kolorystycznie nawiązuje do prawdziwych barw grupy oraz do pozostałych kompletów z serii „Raben”. Najnowsze zestawy klocków „Blocków” prezentują się bardzo dobrze, a kolejne zapowiadają się jeszcze lepiej – szczególnie czekające na rozpakowanie giganty, zapraszamy już niebawem! Podoba nam się jakość klocków oraz wygląd i funkcjonalność tego wózka widłowego. Polecamy.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl.

Film: „Wózek widłowy Blocki Raben” – unboxing

Film: „Wózek widłowy Blocki Raben” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Snowdale Design, Sphere Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!