Recenzja Zestaw do gry w kręgle

Producent, który na swojej stronie ujawnia, że „nie projektuje ładnych rzeczy”, „rzeczy, których potrzebujesz”, czy też „rzeczy, o których marzysz” musi być odrobinę zwariowany. „Flying Tiger Copenhagen” jest natomiast mega pozytywny i „nie musisz wydawać fortuny na bogatsze życie”!

Otrzymaliśmy ostatnio w prezencie mały upominek za kilkanaście złotych, a zabawy całe mnóstwo! „Bowling game” to „Zestaw do gry w kręgle”, ale uwaga – w miniaturze, gdzie pstrykasz palcem w metalową kulkę i strącasz kręgle nie przekraczające wysokości 2 cm! Produkt oczywiście nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, ponieważ części można połknąć.

W kompaktowym opakowaniu znajdziemy tor o długości jednej i szerokości 3-4 linijek, jakie dzieci używają w szkołach, zakończony bandą odrobinę przekraczającą wysokość kręgli oraz z wgłębieniami po bokach, w których może, aczkolwiek nie musi poturlać się do nas z powrotem kula. Kręgle w ilości 10 sztuk, przypominają te prawdziwe, ale oczywiście są maleńkie. Metalowa kula ma ok. 1 cm średnicy i podnosząc ją w ręce czujemy jej ciężar. Jest jeszcze celownik, który montujemy w otworze naprzeciwko ułożonych kręgli i możemy poruszać, aby celować w kręgle stojące na skraju układu, których nie udało nam się wcześniej zbić. Produkt kojarzy się z ekologią, ponieważ wykonany jest ze szlachetnych materiałów – drewno oraz metal.

Rozstawiamy 10 kręgli na czarnych punktach, układ w kształcie trójkąta. W swojej turze każdy z graczy wykonuje dwa uderzenia mające na celu strącenie jak największej ich liczby. Każdy z miniaturowych kręgli warty jest 1 punkt.

W momencie strącenia kompletu 10 kręgli za pierwszym podejściem (strike) gracz otrzymuje 10 punktów oraz odpowiednią notę za strącenie kręgli w dwóch kolejnych rzutach. Jeśli uda się przewrócić wszystkie 10 kręgli za drugim podejściem (spare) gracz otrzymuje 10 punktów oraz odpowiednią liczbę punktów za strącenie kręgli w kolejnej próbie. Mistrz, który przewróci komplet kręgli w ostatniej rundzie, otrzymuje 3 dodatkowe rzuty. Wygrywa gracz, który zdobędzie najwyższą liczbę punktów po zakończeniu 10 rund.

Te miniaturowe kręgle podarował mi brat – uznał, że za taką cenę, musi mi je kupić! Tyle frajdy, odstresowania i wesołej zabawy za grosze dawno nie było! Sugerowano mi, aby ustawić je w toalecie przy kibelku, aby przyjemnie spędzić czas kiedy człowiek zamyka się sam ze sobą, ale chyba zostaną w pokoju, bo każdy chce się bawić!

Świetna rzecz, na biurko do pracy! Dla krótkiej rozgrywki, kiedy nie masz zbyt wiele czasu, a pragniesz zająć myśli czymś przyjemnym, a także jako drobny upominek – taki bez okazji lub kiedy nie umawialiście się na konkretne prezenty – zamiast czekolady czy kwiatka.

Rewelacyjna relacja ceny do jakości i uzależniająca aktywność dla wiecznie zabieganych!

Film: „Zestaw do gry w kręgle” – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Snowdale Design, Sphere Games, TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!