Recenzja Kolorowy pokój dziecięcy Playmobil

Playmobil” funkcjonują w sklepach zazwyczaj w dziale klocki. Składania nie ma tutaj wiele, my zatem uważamy je raczej za zabawki kreatywne. Rozwijają u dzieci wyobraźnię i zainteresowania oraz potrzebę spełnienia określonych ról społecznych, ale również zachęcają do nauki i zgłębiania przejawów kultury, gdyż pojawiają się zestawy szkolne, itp. Dzisiaj pokażemy wam, jak córka samodzielnie urządza swój pokoik, ciocia też jest mistrzynią w dekorowaniu wnętrz – to fajna zabawa i kreatywne zajęcie.

Kolorowy pokój dziecięcy” jest częścią serii „City Life”, produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-10 lat. Wewnątrz kolorowego opakowania znajdziemy piętrowe łóżko, czy też antresolę z drabinką, regał, stoliczki – komputerowy i tradycyjny, krzesełko, rowerek, ludzika, sporo drobnych uzupełniaczy do zabaw tematycznych – lalka, misiek, tornister, radiomagnetofon, kredki, pędzel, piłka, klapki, szczotka, laptop, książki, pojemniki do przechowywania zabawek, a nawet dywanik! Całość dopełniają naklejki oraz instrukcja i ulotki reklamowe.

Pokój dziecięcy” warto zakupić jako uzupełnienie do już posiadanych zabaweczek z tej serii. U nas jest to zestaw trafiony, ponieważ córka śpi na wysokości i kojarzy elementy wyposażenia z własnym pokojem, ponadto bardzo podobają jej się zabawy, w których to ona jest mamą dla ludzików i organizuje im dzień, opiekuje się dziećmi.

Jak zawsze u tego producenta, zadbano o detale – laptop jest składany i posiada kolorowy ekran, nawet maleńkie książeczki są oprawione z obu stron, radiomagnetofon wzbudza naszą nostalgię do dawnych kaset, kosze uczą dziecko segregacji zabawek i porządkowania pokoju, a bicykl to promowanie sportu, ponieważ aktywność jest dobra dla zdrowia.

Zabawka jest ładna, naklejki standardowo w różu, podobnie mebelki, co szczególnie podoba się dziewczynkom, bo to ulubiona barwa. Jeśli udało wam się wywalczyć farbę na ścianach w innym kolorze, to warto sprezentować chociaż różową zabaweczkę.

Produkt bardzo ucieszył córkę. Prezent uznajemy za udany i od razu otwarty po powrocie do domu, bo na imprezie na szczęście dzieci interesują się przede wszystkim swoim towarzystwem.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy Babci Kasi.

Film: „Kolorowy pokój dziecięcy Playmobil” – unboxing

Film: „Kolorowy pokój dziecięcy Playmobil” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Phalanx Games, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!