Recenzja gry Beyond Coldfront Expansion Pack

Opisywana niedawno „Operation Coldfront” oczarowała nas opracowaniem detali w metalowych figurkach, ale również znakomitym odwzorowaniem cech żołnierza i pola walki w regułach rozgrywki. Zestaw startowy wprowadzał niesamowite miniatury wojskowych, model terenu z obiektami budowlanymi, markery i kości. Oczywiście wiarusi fascynują najbardziej, dlatego tych statuetek chcemy jak najwięcej!

Beyond Coldfront” to „Expansion Pack” do „Operation Coldfront”, z tym rozszerzeniem ciągle jesteśmy w uniwersum „Infinity”, ale już z nowymi jednostkami. Z opisywanym tu dodatkiem otrzymujemy sześć bogatych w detale miniatur, w tym jedną większych rozmiarów na dużej podstawce, co pozwoli nam poszerzyć kolekcję i jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę.

W opakowaniu poza ludzikami nie znajdziemy materiałów informacyjnych – opisów postaci, instruktażu montażu i malowania, te dostępne są w księdze zasad w podstawowej wersji gry.

Postaci z „Ariadny” to łowca uzbrojony w karabin T2, inżynier wyposażony w lekką wyrzutnię rakiet i ładunki, oficer z brygady łowców czołgów – niesamowity myśliwy, który może działać jako porucznik.

Bojownicy z „Aleph” to kolejne trzy figurki, wśród których znajdziemy hakera oraz bojowego bota – najbardziej wytrzymałą jednostkę w grze, wyposażoną w dodatkowe pancerze i uzbrojenie z siłą rażenia niczym prawdziwy czołg! Całość dopina wartościowa jednostka wyposażona w karabin maszynowy. Wszystkie postaci oczywiście samodzielnie składamy – należy spiłować drobinki metalu, dokleić elementy wyposażenia i wybrane członki, pomalować. Dbałość o wzornictwo – najwyższa!

Podoba nam się, że pomimo iż pudełko jest niewielkie, to wewnątrz wyposażone w drugie, dokładnie zamykane, a do tego wyłożone gąbeczką – w bazowej wersji produktu nie mieliśmy aż tak pełnej ochrony, chylę czoła za dodatkową wypraskę! Generalnie czuje się, że wydawca z dbałością podchodzi do bezpieczeństwa transportu komponentów, co zresztą widać po wszędobylskich oznaczeniach kontroli jakości z numerami.

Mały, ale świetny zestaw uzupełniający dla wszystkich posiadaczy „Operation Coldfront”, wydaje się, że warto zakupić dodatkowych żołnierzy już w komplecie z główną grą.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy CORVUS BELLI

Film: „Beyond Coldfront Expansion Pack” – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alderac Entertainment Group, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, Corvus Belli, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., dlp games, DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Phalanx Games, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!