Recenzja Pickup serfera z motorówką Playmobil

Dzisiaj klocki „Playmobil”, bo fajnie jest czasem odejść od konstruowania i pobawić się większymi ludzikami i ogromnymi pojazdami! Z tą marką składania jest może niewiele, ale za to komponenty okazałe i ciągle w wysokiej jakości. Oglądamy zestaw z serii „Summer Fun”, zatem już urlopowo i radośnie.

Pickup serfera z motorówką” to interesująca zabawka dla dzieci w wieku 4-10 lat, w skład tej letniej serii wchodzą rozmaite wakacyjne pojazdy jak kamper, terenówka, rodzinny van, ale też miejsca wypoczynku typu obozowisko, wodny plac zabaw. Jest nawet prywatny samolot!

W trakcie montażu nie było problemów, córka samodzielnie połączyła wszystkie elementy, rodzic powinien wesprzeć tylko z oponami, ponieważ są szerokie i potrzeba trochę przycisnąć przy ich nakładaniu, całość oczywiście ozdabiamy naklejkami z arkusza. Warto mieć w zapasie baterię AA, czyli duży paluszek, ponieważ zestaw wyposażony jest w silnik!

Samochód o charakterze sportowo-terenowym, trochę kojarzący się z plażowym słonecznym patrolem, pick-up z nietypowo zakładanymi kołami – nie montujemy ich na osiach, dzięki czemu podnosząc nadwozie lub bujając nim na boki niczym na wybojach, koła się opuszcza i ciągle jadą po gruncie, fajna imitacja amortyzatorów. Para w strojach do surfowania wyposażona jest w sprzęt – deskę, torby, napoje. Do samochodu dołączamy całkiem sporą naczepę do przewozu motorówki, która wyposażona jest w podnoszoną rampę, czyli odłączając zderzak z imitacją świateł płynnie na linie spuszczamy łajbę na wodę.

A teraz najlepsza rzecz w tym komplecie, czyli nasza łódź motorowa! Jeden, ale za to wydaje się potężny napęd, turkusowe obicie wnętrz, lśniąca szyba odbijająca promienie słonecznego dnia i dołączany na dnie silnik, który przypomina miniaturową łódź podwodną lub torpedę.

Silnik kręci śrubą, która nie jest niczym osłonięta, ale działa na tyle delikatnie, że rodzic, a także odważne dziecko dotknie i raczej nic się nie stanie – córka testowała i było ok., chociaż oczywiście zawsze lepiej uważać! Za śrubą motorową – ster, zatem możemy zmienić kierunek płynięcia, oczywiście nie zdalnie lecz manualnie, palcami, ale i tak jest przyjemnie i taka zabawa w wannie daje frajdę! Motorówka ładnie pływa i bierze zakręty, odbija się też od zaokrąglonych ścianek wanny i powtarza trasę a dziecko się cieszy.

Zabawka ładna, mądra i satysfakcjonująca dla dziecka, które od razu chce sprawdzać zanurzenie i moc silnika!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy Babci Kasi.

Film: „Surver-Pickup z motorówką” – unboxing

Film: „Surver-Pickup z motorówką” – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alderac Entertainment Group, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, Corvus Belli, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., dlp games, DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Phalanx Games, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Portal Games, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!