Recenzja zabawki kreatywnej Drewniane koraliki Pro Kids

Dzisiaj zapraszamy wszystkie małe artystki, które kochają prace twórcze i zabawę w rodzaju DIY – zrobimy sobie własną biżuterię! Duży zestaw drewnianych paciorków, medalików i naklejanych ozdóbek, aby stworzyć unikatowe bransoletki i łańcuszki – osobiste działa sztuki.

Drewniane koraliki” to zabawka kreatywna dla dzieci w wieku od 6 lat. W ładnie eksponującym zawartość opakowaniu znajdziemy całe mnóstwo drewnianych koralików, żyłkę oraz elementy ozdobne. Całość tłoczona w drewnie, elementy barwione w podstawowe, jasne kolory, osobno dołożono na folii kamyczki do nalepienia. Koraliki są proste, naszym zdaniem gustowne, bez maczania w brokacie i innych świecących, odpustowych substancjach. W tym komplecie szkiełka są nanoszone indywidualnie według własnej idei – miniaturowe półkule i większe od nich serduszka.

Wydawca informuje na opakowaniu „happy zestaw”, że „biżuterię love” tworzą ekologiczne materiały. Jakość rzeczywiście jest super, ale standardowo to nieodpowiednia zabawka dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na możliwość połknięcia i zadławienia się drobnymi elementami.

Najpiękniejsze w zestawie jest centralnie ułożone zielone serce z wykrojonymi wewnątrz wzorami kwiatów, widowiskowy jest również pojedynczy symbol z wizerunkiem rybki w środku. Kwiaty z rozłożonymi płatkami w kształcie słońca służyć mogą nie tylko jako medaliki lecz także korale – dwie dziurki leżące naprzeciwko siebie pozwalają na stabilne nawleczenie.

Paciorki podzielone są na duże i małe kule oraz sześciany, skorzystać możemy również z wydłużonych form w kształcie ziaren ryżu. Dziecku z pewnością spodobają się główki zajączków z długimi uszami i rzęsami przypominającymi te z japońskiej mangi.

Największe elementy to dwa okrągłe medale-zawieszki. Rewelacyjnymi komponentami są paciorki w kształcie elipsy z równolegle ułożonymi otworami, które pozwalają nam na połączenie dwóch żył bransoletki w jedną całość – nie w każdym komplecie je znajdziemy, a dają możliwość stworzenia bardziej wyszukanych, złożonych już kompozycji.

Żyłki wystarczy na ozdoby zarówno na szyję jak i ręce – ok. 6-7 metrów elastycznego, rozciągliwego materiału. Otwory są na tyle szerokie, że nie ma potrzeby użycia igły do nawlekania, chociaż przydadzą się ostre nożyczki do obcinania fragmentów żyłki, gdyż końcówki mogą się rozszczepiać na drobne włókna.

Koraliki drewniane” to przyjemny komplet do samodzielnego wytwarzania biżuterii i ozdóbek w rodzaju „do it yourself”.

Projektując autorskie kosztowności dzieci rozwijają wyobraźnię i ćwiczą motorykę małą, uczą się również organizacji własnego warsztatu pracy i robótek ręcznych.

W tym komplecie nie znajdziecie wielu błyskotek, co my jednak uważamy za walor produktu. Naszyjniki własnego pomysłu i wszelkie wyrobu typu „decoupage” czy „hand made” są dla dziecka bardziej wartościowe niż te kupne, ponieważ zaczynamy doceniać proces ich powstawania – włożony w pracę wysiłek manualny i koncepcyjny.

Zachęcamy do kreatywnej zabawy, bo wspólna aktywność angażuje i zbliża dzieci i rodziców. Córka jest zajęta i rozwija swoje talenty i pasje – jest bardzo miło i radośnie.  

Film: „Drewniane koraliki Pro Kids” – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alderac Entertainment Group, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, Corvus Belli, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., dlp games, DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Phalanx Games, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Portal Games, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!