Recenzja gry Play Sport&Fun

Dzisiaj gramy! „Play” w „Sport&Fun” to zestawienie rozmaitych, przydatnych do podwórkowych zabaw rekwizytów. My będąc fanami tej serii już je poznaliśmy, ale świetnie jest wybrać sobie komplet z najlepiej do naszych potrzeb dopasowaną zawartością lub połączyć kilka pudełek!

Play Sport & Fun” to aktywny wypoczynek dla całej rodziny, nie tylko ukrywanie się w byczych workach, ale też zaangażowanie rodziców, aby trzymali skakankę z każdej strony lub naprężyli gumową linkę po której wesoło tańczymy! Z asystą od 5 roku, proponujemy raczej w parze i więcej osób, chociaż również solo miło jest poćwiczyć na skakance.

Wielkie pudło chowa w sobie 6 kubków i piłeczek, parę worków do skakania wypełniających większość przestrzeni wnętrza, skakankę, gumę do skakania i instrukcję. Produkt ogólnorozwojowy, promujący aktywne spędzanie czasu wolnego – idealny na lato!

Dopasowany do naszych możliwości wysyłek jest najlepszą receptą na zdrowie, ale również pozytywne emocje i kontakt z naturą wprowadzający harmonię do współczesnego, napiętego jak guma trybu życia. Cała masa wyzwań związana jest nie tylko z konkurowaniem o miano najbardziej zręcznego, najszybszego czy „sokole oko”, ale też integruje, bo drużyna musi być zgrana! A treningi to też masa mięśniowa, zgrabna sylwetka i wytrzymałość na długich dystansach.

Początkowe zabawy, do których zachęca wydawca to rzucanie piłeczkami do celu, nie będą to jednak tylko kubeczki, ale również głębokie worki oraz okrąg wyznaczony przez gumę do skakania. Odnosząc się do gry w gumę, na schematach ukazano ułożenie stóp względem przeskakiwanych linek oraz ruchy zawodnika dla zabawy „Dziesiątki” i „Wyliczanka”.

Pojawia się także wspominana już przy wcześniejszych recenzjach produktów „Sport & Fun” gra „Slalom”, podczas której biegamy w zespole połączeni razem jak długa dżdżownica gumą do skakania.

Nową zabawą, o której wcześniej nie czytaliśmy jest „Zgadywanka”. Ten znany z „magicznych” sztuczek pokaz polega na ukrywaniu piłeczki pod jednym z kubeczków zamienianych między sobą miejscami. Od jednej strony wymagana jest zręczność – precyzja, szybkość i płynność ruchów, od drugiej uważna obserwacja – spostrzegawczość, skupienie uwagi.

Najbardziej dynamiczną aktywnością wydają się być podskoki na skakance, którą kręcić możemy samodzielnie lub prosząc przyjaciół. Dla zaawansowanych wprowadzono odmianę tej konkurencji, czyli „Slalom ze skakanką” polegający na omijaniu kubeczków-pachołków wykonując jednocześnie podskoki.

Taniec Limbo” to fantastyczna gimnastyka ciała znana z parkietów wakacyjnych dyskotek, gdzie naprężoną linkę pokonujemy wyginając tułów, każda kolejna próba jest trudniejsza, ponieważ granica stale obniża swoją wysokość.

Play” to pierwszy z kompletów który otwieraliśmy nie posiadający woreczków gimnastycznych, natomiast wcale nam to nie przeszkadzało, ponieważ zaprezentowana forma rozrywki jest wyjątkowo zabawna i szalenie pozytywna. Chce się krzyczeć – „energetyk w pudełku”, bo jakoś tak się składa, że im bardziej wzmożony ruch, tym więcej pogody ducha, lepsze samopoczucie i co ciekawe – więcej pary!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ALEXANDER.

Film: „Play Sport & Fun” – unboxing

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alderac Entertainment Group, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, Corvus Belli, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., dlp games, DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Phalanx Games, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Portal Games, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, What The Frog, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!