Ranking gier wydawnictwa Edgard

Ranking najlepszych gier od wydawnictwa „Edgard”, które znane jest przede wszystkim ze wsparcia językowego – są to książki lub prędzej podręczniki i ćwiczenia do nauki, fiszki oraz gry do rozmawiania i zapamiętywania słownictwa. Lista bestsellerów zawiera również pozycje publikowane w ramach marki „Kapitan Nauka”, które przeznaczone są raczej dla młodszych dzieci do rozwoju kompetencji nie tylko językowych, ale również matematycznych, komunikacyjnych, nabywania wiedzy o świecie czy też treningu umysłu – quizy, gry karciane, zagadki i łamigłówki. Zapraszamy, oto najlepsze, co pokazywaliśmy, każdy z tytułów warty jest waszej uwagi.

Dzika logika do sześcianu”, teraz już można zakupić w ramach trzypaku i świetnie, bo to najlepsze zagadki na rynku! W skład zestawu wchodzą „Dzika logika”, „Na logikę” oraz „IQ” – są to zabawy i łamigłówki logiczne, które bazują na odkryciu wzoru czy reguły postępowania, mające wiele wspólnego z zadaniami z tekstem jakie rozwiązuje się na matematyce. Świetnie rozwija racjonalne myślenie. Produkty nie tylko dla uczniów, rodzice też będą nimi zachwyceni.

Bójka na słówka” – jeśli wasze dziecko uczy się języka angielskiego to warto skorzystać z tego wspaniałego narzędzia do edukacji – mechanika, którą zapoczątkowało „Dobble”, czyli porównywanie kart, które łączy pojedynczy symbol – tutaj może to być słowo z racji przeznaczenia. Polecamy!

The Investigation Kryminalna Gra Karciana” – to gra dla osób, które chcą się uczyć poprzez dialogi i monologi, a wiadomo, że mówienie to najlepsza metoda. Mając „Dochodzenie” otrzymujecie emocjonujące tematy do rozmów, ponieważ są to rozmaite formy przestępstw oraz prowadzenie śledztwa w celu ich ujawnienia i zatrzymania sprawców.

To be or not to be” czyli „Kieszonkowce” angielskie dla ucznia w wieku od 9 lat, w skład zestawu wchodzą „Bitter Sweet”, „Remember & Forget”, „Let’s Talk”. Powtarzamy angielskie słówka w ramach par przeciwieństw, a „Porozmawiajmy” to przykładowe zdania, dopasowane do ilustracji, żeby łatwej zapamiętać kiedy ich używać w praktyce.

Piece of Cake”, „What’s Up?” – oba zestawy reprezentują wyższy poziom języka niż te powyższe, tłumaczone są na język polski całe angielskie zwroty, ponadto uczymy się ich zastosowania wybierając pojedynczy z wariantów odpowiedzi.

Teorie spiskowe Kieszonkowiec nielogiczny” – dla osób, które interesują się historyjkami z dreszczykiem, przesądami, trochę może wróżbiarstwem czy miejskimi legendami, a także kulturą regionów. Same ciekawostki, szczególnie dla młodego pokolenia.

Zegar Gra edukacyjna” – dobrze zrobiony tytuł do nauki zegara, w tym kilka gier związanych pośrednio z pomiarem czasu. Każde dziecko przechodzi przez ten etap kształcenia zatem produkt z pewnością przyda się w domu.

Gotowanie” – na ten tytuł warto zwrócić uwagę ponieważ młodsze dzieci przepadają za rozgrywką związaną z jedzeniem i jego przyrządzaniem, a wydawca wprowadził tu całe mnóstwo wariantów gier. W mało którą pozycję zagracie na tak wiele sposobów! A dzieci zazwyczaj szybko się nudzą więc warto mieć urozmaicenie.

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alderac Entertainment Group, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Bard, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, Corvus Belli, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., dlp games, DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Edgard, Edipresse Książki, EFKO karton, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Pegasus Spiele, Phalanx Games, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Portal Games, Promathematica, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Sharp Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, What The Frog, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!