Recenzja klocków Kostka do zabawy Andrei Lego Friends

Kontynuujemy przeglądanie najnowszej serii z „Lego Friends” o nazwie „Kostka do zabawy”. Na chwilę obecną w ramach serii znajdziemy pięć kompletów z zawodami muzyk, cukiernik, nauczyciel, weterynarz, fotograf, natomiast wydawca zapowiada nowe produkt od kwietnia. Mogliście już obejrzeć na blogu produkt „Kostka do zabawy Stephanie” – dziewczynka posiada tam dwa pomieszczenia w obu częściach opakowania, w jednym stoi szafla z wyposażeniem do dekoracji tortu, w drugim kuchenka do przygotowywania polewy na palniku i pieczenia biszkoptów w piekarniku. Dzisiejszą bohaterką jest Andrea, a jej zainteresowanie to muzyka.

Kostka do zabawy Andrei” to produkt dla dzieci w wieku od 6 lat. Wewnątrz opakowania znajdziemy 49 elementów – drobnych w większości klocków, które dopinamy do wewnętrznych ścianek plastikowego pudełka tworzących tło oraz na dwie płaszczyzny leżące – podstawki o wymiarach 2×6 ząbków.

Andrea jest tutaj muzykiem, solistką, śpiewaczką. Zajmuje się tworzeniem kompozycji, stąd instrument klawiszowy, jej nagrywaniem i próbami scenicznymi – podest do występów z nagłośnieniem i mikrofonem. Instrukcja podzielona jest na trzy części – dopełnianie klocuszkami tyłu – dwa zaczepy na górze dla belki oświetleniowej i dwa na dole dla stawianych w pomieszczeniach konstrukcji głównych. Kolejną częścią jest opis montażu pianina i taboretu, kończymy z kolei na scenie koncertowej.

Ładnie wygląda czarne pianino z wyraźnie kontrastującymi białymi klawiszami, kolorowe klocki i gwiazdy przypominają o estradowym show i tworzeniu przebojów. Zwierzątkiem-niespodzianką jest tu ptak – podobny do papugi, ubrany w różowe piórka z kwiatkiem na głowie na wzór kapelusza.

Nasza muszla koncertowa – ze względu na zadaszone wgłębienie ta nazwa fajnie tu pasuje, składa się z podestu – klocek, na którym ustawione są głośniki – można odginać elementy imitujące kolumny regulując tym samym kąt uderzającego w słuchaczy strumienia głosu. Na podwyższeniu stoi Andrea, do dyspozycji ma mikrofon zamontowany na statywie, który może przełożyć do ręki. Duża naklejka na kulisy ukazuje półki z nagrodami, produktami do makijażu, gitarę. Dziecko może również nakleić nutki, serduszka, papugę, cylinder czy maski odnoszące się do aktorstwa i teatru – także artystycznego zawodu, wymagającego przełamania tremy i kontaktu z publicznością.

Chociaż te pomieszczenia wydają się słabiej zagospodarowane niż w przypadku „Kostka do zabawy Stephanie”, to fioletowa z brokatem i żółta część opakowania dobrze odzwierciedlają żywe emocje i pogodny nastrój studia nagrań i domowej sali do ćwiczeń na żywo, tak bardzo potrzebnej przy szlifowaniu talentu młodej piosenkarki. Zabawa jest twórcza i miła.

Film: „Kostka do zabawy Andrei Lego Friendspo złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 3 Headed Dog, 9 Planet, Alderac Entertainment Group, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Baloise, Bard, Black Monk Games, Big Potato Games, Blackfire, BLAM!, Blue Orange, Board Game Tables, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, Corvus Belli, CUBE Factory of Ideas, Cuboro, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., Dan Verssen Games, dlp games, Dazbog Games, DOBRETO Wydawnictwo, Drawlab Entertainment, Duck’s Games, Eagle-Gryphon Games, Edgard, Edipresse Książki, Edu Kids, EFKO karton, Egmont, Ei System, Epideixis, Euler’s Game, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, Free League, GameRock Studio, Garphill Games, GDM Games, GeGe Co Ltd, Genius Games, Glosel – taniaksiazka.pl, GRAiMY, Granna, GRRRE Games, Haba, Hans im Glück, Happy Art Games, Haraka Paka, Headu, Heim, Hurrican Games, ICOM Poland, IFF Studios, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacob’s Brick Games, Jacobsony, Jawa, Jordan Draper, Kangur Sp. z o.o., Knizia, Kosmos, Let’s Play, LUBEE Edition, LUDERIS, Lupo Art Games, Mandoo Games, MDR Dystrybucja, Megableu, Moaideas Game Design, Mogel Verlag, Muzeum Powstania Warszawskiego, Narodowe Centrum Kultury, Nürnberger Spielkarten Verlag, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Ostia Spiele, OUTDOOR Media, Ôz Editions, Pegasus Spiele, Phalanx Games, Piatnik, Play With Us Design, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Portal Dragon, Portal Games, Promathematica, Rafael, Ravensburger, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., Schmidt Spiele, Sharp Games, Skybound Games, Smart Games, Snowdale Design, Sphere Games, Stonemaier Games, Super Meeple, SzachMat, TACTIC Games, Teatr Wielki – Opera Narodowa, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Vedra Games, Vertima Trade, Vigour Games, What The Frog, Woodgame, Wydawnictwo Neurony, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o, Zoch Verlag

Dołącz i Ty!