Recenzja klocków Odrzutowiec wojskowy Wojsko Blocki

W opisywanych tutaj klockach bardzo podoba nam się idea, żeby nie promować ukochanego do bólu F-16, a pokazać z bliska coś innego, a mianowicie myśliwiec przechwytujący Suchoj SU-27. Pamiętam, jak za bajtla grało się na Amidze w symulator MiG-29 i było to cenne doświadczenie i pyszna zabawa, bo pomimo że „Ruskie” to nasi „wrogowie” z przeciwnego bieguna ideologii i praworządności, to jednak uzbrojeni po zęby, a technologicznie zachwycają i grożą od czasów Zimnej Wojny i wyścigu na Księżyc.

Jest to jeden z kolosów z serii „Wojsko”, komplet „Odrzutowiec wojskowy” zawierający 339 elementów, blankiet z naklejkami oraz wyjątkowo pogniecioną instrukcję, która poza tym niefajnym do filmowania mankamentem jest jednak zupełnie ok.

Barwy pustynne, ostre rysy, płaski lecz naprężony grzbiet, myśliwiec niczym polujący drapieżnik gotowy do skoku na swoją ofiarę. Nada się do walki w pustynnym Afganistanie, a czołg w podobnym ubranku już czeka na którąś z przyszłych recenzji. Zapraszamy na mlodygiercownik.pl

Ostry, podniesiony dziób, jak grot strzały, a skrzydła przypominające sterczące jej lotki, całe oklejone ozdobami – czerwona gwiazda aż lśni, nam silnie kojarzy się z sierpem i młotem. Duże i małe skrzydła są wysuwane spod kadłuba, pionowe ostrza mogą zostać opuszczone, wtedy sylwetka staje się mocno opływowa. Podwozie z chowanymi kołami na gumowych oponach, potężne silniki i długie dysze dodają wigoru.

Nie podobał nam się patyczek, który na siłę wbijaliśmy, aby usztywnił „gaźnik” pomiędzy sinikami odrzutowymi, wydawał nam się po prostu niepotrzebny, cała reszta wyjątkowo udana, logiczna w montażu i bardzo widowiskowa. Wrażenie piorunujące, grzmot i błyskawica.

Buduje się trochę nerwowo, ponieważ dużo się porusza, a nie ma zbytnio gdzie chwycić, żeby nie urwać skrzydełka. Satysfakcja z zabawy jednak gwarantowana. Gorąco polecamy, super myśliwiec!

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ICOM POLAND i klocki-blocki.pl

Film: Odrzutowiec wojskowy Wojsko Blocki – unboxing

Film: Odrzutowiec wojskowy Wojsko Blocki – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

9 Planet, Alexander, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Spielverlag, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Promathematica, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Woodgame, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!